Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik nekem, de erzem hogy en is tetszem neki, de egyikonk sem mer kezdemenyezni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor nézzétek egymást. És közben mosolyogjatok.
2012. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú. Lépj vmit ilyen egyszerű.
2012. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Állj a faszodra és ne töketlenkedj!
2012. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményezett egyikõtök se, akkor nyilván még nem is beszéltetek. Ez esetben honnan érzed, hogy te is bejössz neki?
2012. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De beszeltunk,meg tancoltunk is mar eggyutt de nem tudom mit mondjak neki!!
2012. okt. 27. 13:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már táncoltatok is és olyan biztos vagy benne, hogy te sem vagy neki közömbös, akkor hívd el sétálni. Ha szemtõl szembe nem megy, írj rá face-en.
2012. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki,nem vagyok az a beszelos tipus!!!
2012. okt. 27. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél már ilyen puha p*cs! Kezdeményezz ! Örülnék ha nekem is csak ennyi problémám lenne... Nem tudom ezen mit kell kérdezni ! Hívd el valahova..
2012. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bertold ***** válasza:

Figyelj Barátom ! Ne úgy menj oda,hogy ismerkedni akarsz. Elegánsan odalépsz (hiszen ismered !) és elkéred az egyik vonalzóját,mert a tied otthon maradt ! Vagy egyszerűen csak megkérdezed,hogy

fel tud-e váltani egy ötszázast ?

kire szavaz az X faktorban ?

meg van e neki a kötelező olvasmány ?

stb. legyen fantáziád ! ...és közben beszéltesd, így bizonyítod,hogy jó hallgatóság vagy.

Ne parázz, bátorság.

A lényeg a pszichologia, Te csak szívességet kérsz, aminek Ő szeretne megfelelni ! Ha nincs eredmény, akkor sem Te vagy a vesztes, Ő nem tudott/akart segíteni !

2012. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Figyelj!Vegyel erot magadon,s hivd el moziba,setalni,kajalni,piknikezni,sportolni stb.

Hogyan kezdemenyezz:

pl.Legy kedves hozza,beszelgetes kozben vesd fel a temat !

2012. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!