Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni sokan annál aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy ha szerelmesek belé... pl egyik haverom 3 éve szerelmes egyik barinőmbe és még mindig nem mondta el neki... én ezt nem értem...
2012. ápr. 5. 17:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Mit nem értesz? Mert fél a visszautasítástól. Én se kezdeményezek 1 lánynál sem, mert úgyis visszautasít, így megkímélem magam egy kellemetlen emléktől.
2012. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint az első. Biztosan tudom, h egyetlen lánynak se tetszem, így nincs értelme kezdeményeznem se.
2012. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nálam ennek semmi köze a visszautasításhoz.. az még tiszta ügy is lenne. Hanem.. De ez az amit nem mondok el.. Soha, senkinek.
2012. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De miért? jobb várni és szenvedni? legalább tudná az igazat... szerintem jobb lenne kimondani...
2012. ápr. 5. 17:23
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jobb. Annál nincs szarabb dolog a világon, amikor a szemedbe mondják a nők, hogy NEM.
2012. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Anélkül is tudom az igazat. Ha megtetszik egy lány, majd elmúlik.
2012. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
és ha lány vagyok énis mondjam el egy fiúnak?
2012. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és kaptam már nemet... de valahogy nem volt rossz hanem inkább továbbléptem és még segített is hogy olyan pasit keressek aki hozzám illik szerintem egy nemben nincs semmi sértő...
2012. ápr. 5. 17:30
 9/27 A kérdező kommentje:
igen a lány is mondja el szerintem...
2012. ápr. 5. 17:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs benne semmi sértő, ha normális hangnemben mondják. De egyrészt a lányok nagy része erre nem képes, másrészt ha előre tudom h nemet mondana, semmi értelme kezdeményeznem.
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!