Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni sokan annál aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy ha szerelmesek belé... pl egyik haverom 3 éve szerelmes egyik barinőmbe és még mindig nem mondta el neki... én ezt nem értem...
2012. ápr. 5. 17:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
de akkor könnyebb lenne továbblépni és kiábrándulni
2012. ápr. 5. 17:34
 12/27 anonim ***** válasza:
Továbblépni? Aki annyira csúnya, h egy lánynak se kell, az nem tud hova továbblépni. Kiábrándulni talán jó lenne, az egész női nemből :)
2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jól mondja. Lány vagy, ezt nem értheted. Ha nekem azt mondja egy csaj, hogy NEM az annyit tesz, hogy ő nyert. Egy kis szócskával legyőzött. És ez ki*aszott szar érzés. Ezért, ha nem próbálkozok, nem győznek le, ilyen egyszerű :)
2012. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
jó de aki nem olyan ronda az se kezdeményez egy csomószor
2012. ápr. 5. 17:40
 15/27 anonim ***** válasza:
Én se vagyok ronda, mégis eddig mindig elküldtek. Átlagos pasiknak manapság nem sok esélyük van a csajoknál, a rondáknak pedig 0.
2012. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
nem mondanám... sok átlagos pasinak szép barátnője van mert nem félt kezdeményezni én volt önbizalma...
2012. ápr. 5. 17:45
 17/27 anonim ***** válasza:
Akinek van önbizalma, azt nem küldték el szóval ő kezdeményezni fog. Akit sokszor elküldtek, annak nincs önbizalma, ezért kezdeményezni sem fog. Na az ismerősöd az utóbbi kategóriába tartozik. Amúgy meg én teljesen másképp látom. Ismerőseim közül is csak a helyeseknek van barátnőjük, utcán sincs ez másképp.
2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Inkább mert van pénze. Másképp senki nem jöhet össze olyan lánnyal, aki nála jobban néz ki.
2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Van egy srác, nagyon cukor, tök rég óta ismerem és tudom, hogy ő akarta volna, csak akkor én nem, aztán én igen, ő nem, aztán most mindkettőnknek más van és ha találkozunk, akkor mindig hyperboldog vagyok, pusztán attól, hogy egy légtérben vagyunk. Szeretem a párom és szerintem ő is az övét, de tudom, hogy semmi sem tart örökké ezért ha szakítunk tuti elmondom neki, lesz, ami lesz, egyszer élünk, nincs mit vesztenem.

Ja és én azért titkolom, mert ő tökéletes én pedig nem vagyok az. Nem akarom, hogy az Ő tökéletessége miatt az én hibáim nagyobbnak látszódjanak, mint amekkorák valójában. Hülye vagyok, mi? :D

27 L.

2012. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem is a visszautasítástól félnék, hanem attól, hogy elcseszem. Pl, ha sokat találkozom vele, talán megszeret és összejövünk. Ha meg kitálalok neki, hogy bele vagyok zúgva azzal elijeszthetem.
2012. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!