Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni sokan annál aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy ha szerelmesek belé... pl egyik haverom 3 éve szerelmes egyik barinőmbe és még mindig nem mondta el neki... én ezt nem értem...
2012. ápr. 5. 17:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nekem már olyan is volt hogy egy csávó elhívott valahova, de ott voltak a barátnőim akikkel éppen siettünk valahova és csak annyit mondtam hogy "hááát" erre rávágta hogy jól van látom nem és otthagyott pedig nem is válaszoltam... :D
2012. ápr. 5. 18:08
 22/27 anonim ***** válasza:
Mert a hááát az nemet jelent :P
2012. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
mióta? én ezt nem tudtam :D
2012. ápr. 5. 18:18
 24/27 anonim válasza:

Félünk attól, hogy visszautasít, félünk mások véleményétől,

bebeszélünk magunknak dolgokat, hogy csúnyák vagyunk stb.

Az az igazság, hogy egyszerűbb csak siránkozni mint lépéseket tenni, pedig ez mindenkinek saját érdeke.

És még valami, szerintem a bizonytalanságnál nincs rosszabb. Ha nemet mond legalább tudod, hogy az nem,de ettől még az élet megy tovább.

2012. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
utolsó: a nem sokkal rosszabb, mint a bizonytalanság, legalábbis nekem sokkal
2012. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az önbecsülés a kulcs. Nem alázkodom meg senki kedvéért. Aki megérdemli ahhoz kulturáltan közeledem.
2012. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 csitta82 válasza:
Én szerintem egy helyes, értelmes nő vagyok, mégis kaptam visszautasítást. Mégsem dölt össze a világ. Viszont az nagyon zavar hogy h küldöm a pasi felé a jeleket hogy "hajrá!" ö meg totyorog, és nem mer lépni :(
2012. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!