Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusták kezdeményezni a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusták kezdeményezni a pasik, én így látom. Hova lett a vadászösztön?

Figyelt kérdés
folyton nekem kell nyomulni, harcolni értük. 26éveslány
2012. nov. 10. 19:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Lustásk jeleket adni a lányok..
2012. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lustábbak, mint régen. Csak akkor könnyebb dolguk volt. Ez nem "vadászösztön", hanem régen minden hajadon várta a kérőt, ha a Béla két szót ki tudott nagy félénken bökni ("Hozzám jössz?") hamar talált menyasszonyt magának.

Most meg a 10. visszautasítás után elmegy a Bélának a kedve. Vagy van aki neki se mer futni.

2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Kihalt az ösztön, a sok csalódás és visszautasítás miatt.
2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
volt h szemeztem pasival, csók is volt, de utána nem mert beszélgetni velem. nem értem.
2012. nov. 10. 19:46
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem lusták vagyunk csak a legtöbbünk életében volt egy vagy több olyan hülye p*csa aki szétcseszte az önbizalmunk. De ha gondolod írj beszélgethetünk:))
2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Különben én nem vettem észre, hogy annyira lusták lennének. :)
2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Kihalt a vadászösztön az egyenjogúságért vívott csatában.
2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Magatoknak köszönhetitek! Lehet szarral dobálni, csak tessék...
2012. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Tehát újra összefoglalom: régen nem kellett különösebb bátorság, rohadt könnyű volt, mivel minden csaj "kénytelen volt" férjet akarni, továbbá nem is kellett ennyire megfelelni nekik ("elég ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél")


Férfi voltál, volt egy akármilyen melód = ez már önmagában garantálta, hogy egy hajadon csaj téged fog akarni férjnek, ha más nem, kizárásos alapon.


Ez lett volna a nagy vadászösztön? Ugyan már. :)


Viszont normális férfiak most is tudják, hogy egyenjogúsággal együtt azért az udvarlás a férfi dolga. Normális nő viszont tudja, hogy nem küldi el bunkó módon, hanem méltatja annyira, hogy ha már összeszedte a bátorságát az a "szerencsétlen", akkor minimum korrekt módon közli, ha nem jön be neki. Őszintén, de nem bántón.

2012. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam most is vannak trófeagyűjtő vadászok szép számmal, csak a nemes vad kevés.
2012. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!