Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusták kezdeményezni a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusták kezdeményezni a pasik, én így látom. Hova lett a vadászösztön?

Figyelt kérdés
folyton nekem kell nyomulni, harcolni értük. 26éveslány
2012. nov. 10. 19:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem kell vadász, meg vadászösztön, illetve trófeagyűjtés sem kell. Ha a kérdező arra vágyik- találhat bőven olyan férfiakat, akik azonnal körbezsongják és neki is, másnak is azonnal az ágyába fekszenek.


Részemről a kölcsönösség híve vagyok. Nőként nem fogok senki után futni, az elég szánalmas dolog egy nőtől. Viszont ha kölcsönösen alakul a szimpátia, megadom a lehetőséget és bármilyen félénken a tudtomra adja a másik (így volt), hogy bejövök, továbbá mindkettőnknek megfelel: mehet a dolog.


Nagy udvarlást nem várok, sőt, egyenesen rosszul vagyok az olyan giccsektől mint virág masnikkal, vacsora gyertyafénnyel, stb.

2012. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 ASOT ***** válasza:
az kemény, megvolt a csók és még utána sem?? pedig a legnehezebb részén akkor túl is vagytok....
2012. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

nem lusták vagyunk, félünk. :(

És mielőtt a maszlaggal jönne bárki, elmondanék egy példát! Van olyan ember, aki biztonsági ember egy bankban. Ha rabló jönne, szembe merne szállni vele. Miért? mert ha megteszi és lefegyverzi, akkor ő egy hős. Ha megteszi, de a rabló győz, akkor is egy hős, mert a szándék megvolt benne.

Ellenben, ha kezdeményez egy lánynál és az kineveti, vagy meg is alázza, akkor mi marad neki, Semmi! Az embernek az önérzete gyakran sokkal sebezhetőbb, mint a teste. Kegyetlenül tud fájni, ha megbántják az embert és iszonyatosan romboló a hatása!

Hát ezért vagyunk mi "lusták"!

2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én mindig igyekszem, hogy ne bántó módon utasítsam el a másikat. Ő is egy ember, tisztelendő, hogy összeszedte a bátorságát.


Ő jött oda, nem én, ha nekem kellett volna, én lennék a férfi, talán nekem se lenne könnyebb. Így én "előnyös" helyzetben vagyok, ezt értékelni kell.

2012. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nos azért, mert eddig egyetlen egy lány dícsért meg, értékelte, hogy bemertem nála próbálkozni, ez a lány mondta is, hogy félnek tőle manapság a pasik, mert ő a fullos bombázó, pedig egyébként rendes lány volt. Ritka az ilyen lány manapság. Azóta is csak a rossz lányokat fogtam is és amikor egy kis 14-16 éves kislány képes volt nyílvánosan kigúnyolni, megalázni, nos azután elment egy életre a kedvem a további próbálkozásoktól. Elegem is lett a női nemből, már-már nőgyűlölővé váltam félig.

Nincs egy rendes lány sem, aki ne lenne már foglalt, amelyik szingli és jól néz ki az tuti defektes a többiről nem is beszélve, ilyen romlott lányokra minek vadászni, időt, energiát pocsékolni, amikor úgyis kinevet, megalázz, kigúnyol és lerombolja az önbizalmát az embernek?!

2012. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nincsen normális vad akire ÉRDEMES vadászni, és aki hagyja hogy vadásszanak rá!
2012. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk lusták!!! Néhányan biztosan félénkek, és azért viselkednek így, de a többség nem lusta kezdeményezni! Szerintem!

Küldtem is privátot, h lásd igazat beszélek! :)

29 F

2012. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
mondjuk ezekből annyira rá is jöttem h biztosan vki elvette az önbizalmát, ezért fél lépni. ennyiben köszi!hasznos volt!asot, igen, nálam már volt úgy h a csók után volt inkább zavarban mint annak előtte, zavarban voltunk egymás előtt, ezért nem ment tovább az egész.
2012. nov. 10. 20:27
 19/36 anonim ***** válasza:
hősi halált halt a csatában elesett! amúgy rájöttünk, hogy ha nem tetszünk a lánynak a legelején akkor fölösleges bármit is csinálni. ha meg tetszem a lánynak akkor úgyis összejön.
2012. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 ASOT ***** válasza:

Akkor ezek szerinte vagy nem volt még nővel, de az is lehet h max csókig jutott el, vagy legalább is tapasztalatlan.

De az is lehet h fél attól h mit szólsz majd ha meglátnád őt meztelenül.

gátlásos.


Érdekes mert a legnagyobb gond az szokott lenni, h erőt veni magán odamenni megszólítani. ÉS ezt te elvégzed. Utána már fel szokott lélegezni az illető.

2012. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!