Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A:live kérdése:

Lányok? Mi a véleményetek ha egy férfi nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Lányok, mit gondoltok egy fiú mért nem mer kezdeményezni?10ből hány lány várja el hogy a férfi tegye meg az

2012. nov. 9. 22:27
1 2
 1/16 sztrecskó ***** válasza:
55%
Én elvárom hogy megtegye az első lépést. Annak, hogy nem mer kezdeményezni, persze lehetnek okai, pl rossz tapasztalatok, nekem is vannak ilyen haverjaim, de én mindig csak biztatni tudom őket. Elég abszurd, hogy ma milyen sokszor a lányok kezdeményeznek. Persze, azt is lehet jól csinálni... De szerintem a normális nők megvárják, amíg a pasi oda mer menni hozzá.
2012. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
És hogy a fenébe menjen oda a pasi, ha a lány a barátnőivel van?
2012. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Idegesítő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10-ből hány lány várja? Hát nem tudom..... Én igen.

Aztán egy idő után feladja az ember....

És azért nem mer, mert fél vagy azért mert nem biztos benne. Számomra érthetetlen! Elengedi csak azért mert... áh!

2012. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:vagy már annyi elutasitást kapott hogy megunta.
2012. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
És hogy lehet rávenni, hogy merjen lépni?
2012. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Ismerkedj velem. :D(utolsónak szólt)
2012. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Huhh! roppant vicces vagy! Nem ismerkedek neten. De köszike. :D xd
2012. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 P.S.94 ***** válasza:
9%
Szerintem a fiúnak kell kezdeményeznie és nem a lánynak! Ha nem mer, akkor nem ismerjük meg egymást...
2012. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem minden lány azt várja, főleg ha apró célzásokkal biztatja a férfit
2012. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

A gáz, hogy egyes pasiknak nem elég az apróbb célzás és jelzés!!!! Ha meg megmondja az ember, akkor még a csaj a rámenős alak.

Én azt hiszem tetszek egy fiúnak. Jelezgtett, lesett, figyelt. Hát erre én is. Erre most kavar volt, mire átálltam olyan beszédmódra, hogy stagnálok pasiügyben... közben majd meghalok hogy legyen valami. Most megint kezdhetek jelezgetni.


Mindez miért? Mert egyes pasiknak nem elég a jelzés...

2012. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!