Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok? Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A:live kérdése:

Lányok? Mi a véleményetek ha egy férfi nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Lányok, mit gondoltok egy fiú mért nem mer kezdeményezni?10ből hány lány várja el hogy a férfi tegye meg az

2012. nov. 9. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
én is elvàrom.de sokszor nem mernek rohadt idegesítő.èd akkpr nekünk kell csinálni vmit.de akkpr mi nyomununk -.-"
2012. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
azt gondolom hogy az ilyen gyáva, nem érdekel miért nem mer ha képtelen odajönni hozzám a későbbiekben ugyan mit tudna velem csinálni (sajnos nagyon erős személyiség vagyok, elég határozott és időnként szenvedélyes ez az én hibám tudom, de mellém olyan ember kell aki tudja ezt kezelni és helyre tud rakni)
2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ez a nevem! ***** válasza:
100%

Azért azt ne felejtsük el,hogy nem minden férfi van tisztába a jelzésekkel,és csak azért nem kezdeményeznek többek között,mert kudarcként élik meg,mert mi van ha elutasítást kap cserébe?Mert lehet hogy előtte sorban csalódások érték,amik érzékenyen érintették és nem akar több csalódást.

Mert elég kellemetlen is lehet az ilyen.Te akarnál magadnak kellemetlenséget?

Nem.

Ő sem. Nem lehet mindenki egyforma beállítottságú.

2012. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ez a nevem! ***** válasza:
100%

És azt,aki ezeket a jelzéseket nem ismeri még fel,ezért nem kell leminősíteni!

Talán ti vagytok kicsit türelmetlenek.

Lányok,ti sem szeretnétek pofára esni igaz?

Ti sem lehettek 100 százalékig biztosak egyetlen fiúban sem.

És a fiúk sem bennetek.

És nem rosszból írok ide bármit is.

2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Elvárom. Bármennyire bejön egy férfi, soha nem kezdeményezek. Gyenge jellem az a férfi amelyik nem kezdeményez, de ez csak az én meglátásom és tapasztalatom, talán.....
2012. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ez a nevem! ***** válasza:
79%

Az lehet hogy gyenge jellem,de miért....?(nem tudhatod mit élt át esetleg)

Mert lehet hogy lelkileg sérült és nem akar kudarcot.

Te akarnál?

De ettől még lehet hogy értékes ember!

És lehet hogy így egy számodra értékes embert fogsz veszíteni.

2012. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!