Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit nem szolgálnak ki állandóan és nem kell helyettük dönteni akit nem kell irányitani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 14:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Akad pár...

25F

2012. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?? Ki az akit kiszolgálnak meg irányitanak???
2012. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

A férfiak sokszor szeretik ha a nő irányít, és így is van rendjén. A komolyabb dolgokban (pl. pénzügy, autó vásárlás ...stb.) igen is tegye oda magát a pasi.


Nem szeretem azokat a nőket, akik 98%-ban a gatyát hordják és papucs férjük van!

2012. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Fülünyúl ***** válasza:

Ez az irányítás-döntés dolog szerintem nem egyértelműen csak az egyik fél feladata. Kisebb dolgokban mindenki egyénileg dönthet, a nagyobb dolgokat meg egy párkapcsolatban illik megdumálni, hogy ki mit szeretne, ki hogy látja.

Természetesen nemtől függetlenül nem jó, ha valamelyik félnek úgy kell a szájába rágni mindent, és semmiben nem képes véleményt formálni, dönteni. Akár férfi, akár nő, az ilyen egy kicsit életképtelen, igazából csoda hogy valamilyen módon képes volt összekaparni maga mellé egy társat.

2012. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

3#

én nem szeretem ha a nő akar irányítani, és szerintem ez nem is helyén való... Egy férfi attól lesz az, hogy tudja mit akar, és tudja hogyan érje el. Ha ebbe beleszól bárki is (nem csak nő) akkor az az elképzelés halott ügy.

2012. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 ASOT ***** válasza:
100%

a kérdésedben ott rejlik a válasz is.


Aki férfi azt nem kell irányítani és nem kell helyette dönteni.


Ergo akiről te beszélsz az nem férfi.

2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

5 Ez a nőre is igaz, sőt. Nincs szánalmasabb egy papucsnőnél. :/


Nálunk inkább én irányítok, persze soha nem akartam ezt senkire sem ráerőszakolni, nekem bőven elég ha magamat irányítom. Ha követnek jó, ha nem, megyek egyedül. Persze, a gyakorlatban megbeszéljük a dolgokat, de hogy az én pénzügyeimről valaki döntsön, vagy megmondja, mire költsem a fizetésem?

("Cserébe" én sem vagyok kíváncsi az övére- ha közös vásárlás történik, azt megbeszéljük).


A barátomnak jó így. Épp a nagy dolgokban szeret követni. Kis dolgokban nagyon önálló. Nem kell kiszolgálni, tökéletesen életképes, bevallom, nekem időm sem lenne erre és elég fárasztó is lenne például nyomon követni, melyik nap milyen ruhát vegyen fel, dönteni róla melyik fiókban tartsa a zokniját, hány kanál cukorral igya a kávét (nem is tudok ilyen "részleteket"). Nem ellenőrzöm, nem kritizálom, nem szabom meg melyik percben mit tegyen (féltékeny típus sem vagyok).


"Irányítani" tehát ebben az értelemben nem kell és nem is akarom. De a közös életünkkel kapcsolatban a fontosabb döntéseket épp úgy én hozom, mint amikor még egyedül voltam.

2012. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Szóval én ezt a dönteni és irányitani dolgot ezt úgy értem hogy akikkel együtt voltam eddig azoknál mindig én voltam a döntő fél szóval ha nagyobb döntéseket kellett hozni akkor mindig rám biztak mindent. A kiszolgálás viszont olyan dolog hogy tényleg ha az embertől ott van 2 méterre az üditős üveg pohárral mellette akkor miért könnyebb neki ha sokszor inkabb megkér hogy öntsek neki miért esik olyan nehezére és miért nem tudnak felállni az asztaltól.oké hogy megkér meg is csinálom de ne egymas utan vagy 6 szor 15 perc alatt és még közben azé a cigis dobozért fel tud állni...munkahelye mindegyiknek volt . ennyire sokat szamit hogy dolgozik valaki hogy mar utána nem is hajlandó semmire se szinte nehezére esik felállni is ilyenkor pattogtatják az asszonyt aki pici gyerekkel van otthon..
2012. nov. 9. 14:49
 9/37 anonim ***** válasza:
ASOT én ezt pont a nőkről szoktam írni. :)
2012. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Sajnos a tapasztalatok azt mutatják, hogy akik ki vannak szolgálva és szolgáltatva, ők alárendelő helyzetben vannak, és ezen ők nem is akarnak változtatni. Mindent elintéznek helyettük, ami rövid távon jó dolog, de hosszú távon tehetetlenséghez vezet...
2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!