Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit nem szolgálnak ki állandóan és nem kell helyettük dönteni akit nem kell irányitani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 14:34
1 2 3 4
 11/37 ASOT ***** válasza:

nem angyalom azzal kicsit tévedsz h a nő papucs lesz attól h ha nem irányít egy kapcsolatban és nem ő hoz meg minden döntést. Ő a nő a kapcsolatban.


De egy kapcsolatban egy normális kapcsolatban megbeszélik a párok a dolgokat és közuösen döntenek.

2012. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

5-ös:

Egy férfi attól lesz férfi, hogy tudja, mit akar, el is tudja érni, ÉS tudja, hogyan bánjon egy nővel. Meg persze még pár apróság, mint kompromisszumkészség, jó konfliktuskezelés, empátia. Többek között. Nincs azzal baj, ha attól érzed magad férfinek, hogy nem engedsz beleszólást az életedbe, de ne csodálkozz, ha a nők nem értenek egyet az általad leírt férfi definícióval. :-)


A kérdésre a válasz pedig: van, persze! Kitartás!

2012. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

8: Lusták voltak és nem akartak felelősséget vállalni. :) Hagytad őket "magadra kapni".

Nálam ez nincs, teljesen "önkiszolgáló", nagyobb dolgokban rám hagyatkozik, ez igaz. De neki is teljesen önálló élete volt előttem (akárcsak nekem előtte).


Említett dolgokhoz pedig többnyire én értek jobban- a döntés ezzel együtt mindig a véleményének kikérésével történik.

Bevallása szerint nagyobb döntési szabadságot élvez ebben a kapcsolatban, mint a régi barátnőjénél, aki elvárta tőle, hogy irányítson, ám szinte mindenbe belekötött, ami nem tetszett neki. A vége az lett, hogy látszólagos irányítással mindig az lett, amit a lány akart.

2012. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

"nem angyalom azzal kicsit tévedsz h a nő papucs lesz attól h ha nem irányít egy kapcsolatban és nem ő hoz meg minden döntést. Ő a nő a kapcsolatban.


De egy kapcsolatban egy normális kapcsolatban megbeszélik a párok a dolgokat és közuösen döntenek."


A végével egyetértek, de kedves ASOT, a szememben igenis "papucs" lesz a nő. Az irányításról már írtam, hogyan értettem.


De akkor úgy fogalmazok: az a nő papucs, aki saját magát hagyja irányítani.

Nem az urolkodó nőkre céloztam, ellenpéldaként.


Én például meglennék úgy is, ha az ég világon senkit sem irányítanék. Nincs szükségem rá.

De én magam sem igénylem. :)

2012. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 ASOT ***** válasza:

14:49.

Háttő azért akár hogy is van mindig lesz különbség nő és férfi között és nem az a normális ha a nő az aki ugymond "ajtót nyit a férfinak és előre engedi"


És ne a nő kezdjen el háborogni ha 5000 Ft-al átverték őket a pasi meg lapít mint egy puli kutya.


Azért megvan a rendje mindennek, szerintem.


De emellett a nő is álljon ki magáért és az igazáért.


DE! Kapcsolatban is így kell lennie. 1 dolog van ami kapcsolatban más , azok a döntések mert azokat közösen hozzák meg!

2012. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom az 5-ös válaszolóval- én ilyen vagyok nőben. De épp úgy, ahogy én sem vagyok kötelező senki számára sem, gondolom ő sem az. :)
2012. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 ASOT ***** válasza:

na angyalom :)


Így ebben a formában a tökéletes ahogy megfogalmaztad!

"De akkor úgy fogalmazok: az a nő papucs, aki saját magát hagyja irányítani. "

2012. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

ASOT:


Lehet a férfi is határozott, minden további nélkül. De az előzékenységet (amit egyébként nem várok el!) ne keverd bele.


Ha átvernek valamivel, általában eszembe sem jut, nem igénylem, hogy a mellettem lévő férfi lépjen valamit. Lehet bármilyen határozott, én addig, mire eszébe jutna, 10-szer megteszem.


Nem azért, mert el akarom nyomni.

Azért, mert NINCS szükségem rá, hogy bárkire hagyatkozzak, vagy bárki kiálljon értem.


A barátom is nagyon talpraesett, férfiak között abszolút "alfa"- mégis, kettőnk között így alakult ez a viszony. :)


Lehet nyugodtan határozott a férfi- MELLETTEM, de ne HELYETTEM.


Így jó? :)

2012. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 ASOT ***** válasza:
tűrhető :)
2012. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Akkor csak közös nevezőre jutunk- legalább papucsság tekintetében. ;D


Látom ma különösen kedves napod van, vagy csak közeleg a karácsony? :D

2012. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!