Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit nem szolgálnak ki állandóan és nem kell helyettük dönteni akit nem kell irányitani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 14:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hm, pedig többet nem finomítok rajta, ennyi telt tőlem mára. :)
2012. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 ASOT ***** válasza:

Igazából képes vagyok , képes lennék oldalakon át órákon át erről beszélni hozni érveket és ellenérveket, de te így érzed jól magad te egy ilyen jellem vagy! Amin nem is kell változtatni és nem is fogsz (tudom)


ÉS ezt vagy elfogadja egy pasi vagy nem.

(úgy értem hogy aki a párod akarna lenni)

2012. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Pontosan. :)


De ahogy látod, próbálok egyre előzékenyebb lenni, s azt vettem észre, minél önállóbb, határozottabb vagyok, annál kevésbé esik nehezemre.


Komolyan írtam, hogy tényleg semmi szükségét nem érzem, hogy bárkit is irányítsak.


(Annak sem soha nem is éreztem, hogy engem irányítsanak- úgy látom, sok nő és férfi esetében puszta formaság, vagy ellenkezőleg, minél inkább hangoztatja a nő, hogy neki irányító férfire van szüksége, annál inkább meg akar szabni neki minden apróságot. Túlzott függőség? Gyengeség? Benne lehet ilyen is, de felőlem lezárhatjuk a témát). :)

2012. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a szokások felhagyja az ember lánya mellettük, akkor megoldják maguknak is.. Valamilyen szinten természetes ha kiszolgálod a férjed, párod, gondoskodsz róla egyes esetekben ahogy azt illik. Túlzásokba nem szabad esni. Én pl simán megterítek neki, le rakom elé az ételt, főzök neki kávét, megízesítem stb.. nyilván ha eszébe jut, hogy kell valami a hűtőből azért már magának kell odamenni, ha csak nincs nekem közelebb..Ez számomra olyan természetes.. Megesik, hogy döntök helyette, de az nagyon ritkán és akkor is inkább helyettünk döntök, pl hová mennyünk hétvégén.. Irányítani viszont sosem kell.. Szerintem egy igazi férfi nem is hagyja magát irányítani.. ha felnőtt emberekről beszélünk, azért felnőtt, mert maga irányítja a saját életét.. Hozunk meg együtt döntéseket, de ez nem irányítás.. Az együttélés sosem az..
2012. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Van.

10 éves korom óta...

2012. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, valami bölcs írta, hogy mindennek megvan az ára- ebben az értelemben is.


Ha valakire átruházod az életeddel kapcsolatos döntéseket, valószínűleg tudni akarsz minden lépéséről, talán betegesen figyelni fogod, befolyásolni próbálod.


Ha valakit a "szolgáddá" teszel, szintén függeni fogsz tőle, aprólékosan figyelemmel kell követned, gondoskodnod kell róla.


Egyik esetben sem maradhatsz szabad.


Persze, a kapcsolatok gyakran kölcsönös szimbiózisra épülnek.

2012. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

24-es, ez például érdekes (nekem! ne értsd félre) hogy te ízesíted neki amit iszik?


Nem rád írom, de megjegyzem, hogy ilyesmivel viszont bizonyos nők vissza szoktak élni, épp a barátom mesélte. Nem hagyják a férfinek, hogy "kiszolgálja magát", mivel a nő ettől reméli, hogy a férfi függő helyzetbe kerül tőle.


Először az édesanya, később a barátnő-feleség által rém sok férfi teljesen önállótlan lesz.


Ilyenkor gyakran már minden dologban átruházzák a döntést a nőre (milyen zoknit húzzon, mit egyenek, mit vegyenek, hová menjenek, stb)

2012. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 ASOT ***** válasza:

15:06.


Igazából, mindig lesznek olyan nők akik azért mert eltartják őket a 2 szép szemükért befogják a szájukat és azt teszik amit a pasi mond.

ÉS ami MONDTÁL olyan is van akit eltartanak napi 100 ezreket elvernek plázákban és ők irányítják a párjukat.


ÉS lesznek mindig is papucs pasik is (mert aki papucs az nem férfi) az csak fiú vagy pasi.

Ezek itt anyuci pici fiai, meg azok akik hálát adnak az égnek h végre van egy nő akinek kellek és bármit megtesz neki.


Egyre kevesebb a "FÉRFI" és a "NŐ" és egyre kevesebb az aki tisztában van a jelentőségével.


De látom te tisztán átlátod.

2012. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nos, igen. ez úgy történik reggel felkelek, megcsinálom a kávét. Én indulok ugyan később, de reggelente rosszul alszom ezért általában korábban felkelek és még teszek-veszek.. Ő viszont legtöbbször rohan így mikor felkelek és megcsinálom a kávét, megcsinálom neki is és szépen kikészítem az asztalra.
2012. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mindezeken túl azonban meglehetősen önálló.. tehát ez alapján nem kell azt képzelni, hogy nem hagyom érvényesülni, elveszem az önállóságát.. Úgy érzem a kávé előkészítés is egy olyan dolog, ami még simán belefér a NŐI szerepkörbe, mert ez pusztán egy kedvesség, részemről olyan, mint a főzés. Azt is én csinálom, nem érezném magam nőnek, ha nem főzhetnék a családomra..
2012. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!