Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél amikor szakítottál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél amikor szakítottál a pároddal?

Figyelt kérdés
Megkönnyebbülést, szomorúságot, örömöt? Egyéb érzéseket?
2012. nov. 9. 00:04
1 2
 11/14 Tica0121 ***** válasza:
Rettenetet. Én mindent feladtam azért, hogy együtt lehessünk. Aztán szakítás után kb 2 héttel kezdtek kiderülni a félrelépései és én is kezdtem tisztábban látni a dolgot. Utána még egyszer voltunk együtt, kb 1 hónappal a szakítás után, akkor rájöttem, hogy egy patkány és nem értettem ,hogy szerethettem 10 évig egy ilyen embert. Most annak a lánynak a húgával él együtt, akivel annó megcsalt hónapokon keresztül. A lánynak nem mellesleg vőlegénye van a mai napig aki az exem "jóbarátja". Négyesben járnak bulizni, nyaralni, stb. Én azt mondom, hogy ha egy kapcsolatból valaki menni akar, akkor menjen, az elhagyott fél pedig rájön idővel, hogy úgy kellett mindennek történnie, ahogy történt.
2012. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tegnap szakított velem a barátnőm.

7 hónap után.

Első szerelem volt...

Igazából,én semmit nem tettem.

Szimplán megunt.

Csak az a baj,hogy én nem.

És k.rvára hiányzik,mert szeretem...

14/F

2012. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbültem,és szó szerint boldog voltam, h végre vége a kapcsolatomnak,ami tele volt féltékenységgel,agreszivitással az ő részéről!
2013. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csalódott voltam és üresnek éreztem a lelkem.Talán 1 hét elteltével megkönnyebbülést éreztem.Átgondoltam,hogy mi volt ebben a kapcsolatban jó?Nem sok minden.Vége a gyötrelmeknek, a meg nem értésnek.NYUGALOM vett körül.
2013. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!