Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és miért szakítottál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért szakítottál a pároddal?

Figyelt kérdés
Mi szokott lenni a szakítás oka a megcsaláson kívül? Mennyit jártatok? Előtte is érezted már, hogy nincs minden rendben, vagy hirtelen történt olyan, ami miatt szakítottatok?
2011. jún. 19. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hirtelen, fél éve, és csak örülni tudok annak a döntésemnek. 20F
2011. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy szakítottam vele?
2011. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
exemmel mert nem törödött velem...sokat gépezett..3vet voltunk együtt,ebböl 1 évet küzdöttem hogy ne gépezzen
2011. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Exemmel 2.5 év után mert már nem szerettük egymást csak nyűglődtünk. Előtte pár hónappal is érezhető volt, hogy már nem jó ez így, csak a megszokás uralkodott. Békében váltunk el, teljesen lezártuk és barátok maradtunk. Szerintem jó volt így.

20L

2011. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után szakítottam vele, ennek már három hónapja. Elegem lett a hazugságokból, füllentésekből. Őszinte embernek tartom magam, és úgy gondolom,hogy ilyen dolgok nem férnek bele egy kapcsolatba. Azóta is kűzd értem, de mindhiába, ugyanis ezen három hónap alatt is bebizonyosodott, hogy egy önző, hazug ember. Megismerkedtem valakivel, és még azt is meghiúsította nekem, hogy legyen valami. Mostmár eljutottam arra a szintre,hogy megvetem és soha többet nem is akarom látni őt. Bár ennek ellenére még mindig úgy látja, hogy van remény. Beteg.
2011. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1 év után úgy döntött,hogy Magyarország nem neki való és itt hagyott minden szó,búcsú nélkül :(
2011. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
másfél év után szakítottunk, de már előbb kezdődtek a problémák, megcsalásról szó sem volt, egyszerűen nem illett össze az életmódunk, személyiségünk, csak mire erre rájöttünk, addigra már sikerült jól egymásba gabalyodnunk
2011. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Strucc-effektus... mély érzelmek és komoly gondok elől magába fordult, és magamra hagyott. Szakítani akartam visszakozott. Végül még ő szakított. Ezek után, kérdem én, volt-e okom szeretni őt? Nem. Kiábrándító egy ilyen pasi.


De miért kérdezed? Gondod van?


24L

2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4 darab napja gyarapítom a szinglik táborát.. tudtam, ha szakítok vele összeomlik.. de sajnálatból meg nem leszek vele, engem is tartottak úgy, mikor megtudtam ezt az egészet, .. . ne akarjátok azt átérezni.. szóval így lehet rossz neki most, de majd túllép rajtam.. egyszerűen már nem volt olyan minden mint az elején.. komolytalan volt, nem fogta fel a dolgokat..

4 hónap, pár napig voltunk együtt.. én 18f, ő 16l

2011. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is szakított az exem, most próbáltam megbeszélni vele egy találkozót hogy legalább mondja el mit élt meg a kapcsolatban, de ő ezt nem hajlandó megtenni. Ennyit erről, meneküljön csak és nyomja a fejét a homokba, az új csávója szemmel láthatóan már ugyanabban a cipőben jár.


Nálunk az volt az oka hogy teljesen elvesztettem már az önbizalmam, és a józan ítélőképességem, utólag láttam hogy az exnek is sokat köszönhetek emiatt mert folyton intézte a veszekedéseket, és az összezördüléseket, továbbá folyamatosan a hibáimon lovagolt. Ha időben észreveszem akkor tudom kezelni, szóval én is hibáztam, és ez vezetett a szakításig. Még szerencse hogy legalább a vizsgáim sikerültek.

2011. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!