Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kisebb nagyobb okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kisebb nagyobb okból szakitottál a pároddal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A megcsalás az most kisebb v nagyobb?
2010. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki kinek mi a kis és a nagy.. Nálam már a csók is megcsalásnak számít szóval dobtam is.
2010. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha csak egy kolléganömmel fogok találkozni , és elmegyek sétálni vele , az már lehet szakitási ok ?
2010. aug. 8. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért találkozol vele munka ügyben? vagy hogy megismerjétek egymást?
2010. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha itt így teszed fel ezt a kérdést, akkor te is érzed hogy emögött van több is mint sima séta... szóval igen, valahol érzelmi szinten az...
2010. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Én azért szakítottam a barátnőmmel, mert mindig az volt a problémája, hogy nem volt előjáték. Mindig mikor letolta a bugyit én már dugtam is a brét. Nem értette meg, hogy nálam már az is előjáték ha letolom a gatyám.

20/F

2010. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag még nem is láttam a hölgyet csak telefonon beszéltünk ! ö egy nemzetközi cégnél dolgozik recepciosként és én rendelést szoktam felvenni töle !

nem csak munkárol beszélgettünk már ! elkéne hivni öt !?

2010. aug. 8. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jól nézhet ki,egy próbát megér.
2010. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem azért, mert egyszer kutakodtam utána, végül viszont azért, mert már nem volt belém szerelmes, és én is már rég úgy vettem, hogy nem vagyunk együtt.
2010. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretnéd a párod nem érdekelne a recepciós akkor sem, ha szexbomba
2010. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!