Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítottál a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottál a pároddal?

Figyelt kérdés
És mi miatt lett vége?Hogy mondtad meg neki?
2010. jún. 9. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

nem tőrődött bvelem sosem mondta hogy szeret csak ha én mondtam és kérdeztem hogy te nem?

12/L

és msn-en szakítottam vele

azóta köcsög

2010. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Rájöttem, hogy elbölcsködte a haverjainak, hogy 3 hét után lefektet....:)) erről mindenki tudott csak én nem...

szóval ennek a kapcsolatnak vége lett mielőtt elkezdődött volna...

utána sírt, hogy nem úgy gondolta, persze a hátam mögött mindenkinek "lek.vázott" (mert nem feküdtem le vele:P)


Megmondtam hogy takarodjon az életemből...és többet soha nem álltam vele szóba egy fél percre sem..se sms, se msn, se köszönés se semmi...

Ez már elég régen volt...4 éve...

2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy 4 éves kapcsolat után, úgy észrevettem hogy teljesen kihűlt a dolog és kizárólag megszokásból voltunk már együtt, úgyhogy eléálltam és megmondtam neki hogy ezt így nincs értelme folytatni, eljöttem és kész. Azóta nem találkoztunk.
2010. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Elég szemét módon, valaki által megüzentem :) Igaz nem volt valami hosszúidejű kapcsolat, a pasi meg mindig rajtam lógott, már szusszanni sem hagyott.
2010. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ne az alapján szakíts vele,hogy itt miket írnak,mondd el neki az érzéseidet gondolataidat,hogy miért akarsz vele szakítani.
2010. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlottam, hogy ne vergődjünk tovább, mert így egyikünknek sem jó. Adjunk magunknak esélyt egy másik életre. Megbeszéltük, megjátszottuk, bejött. Mindketten új családot alapitottunk, boldogok vagyunk.
2010. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Bunló voltam,lealáztam bele kötöttem mindenért(azt hittem megunja és dobni fog),aztán megmondtam h ennyi volt,többet nem akarlak látni. Felsoroltamaz összes hibáját,h h miért unom,jól összevesztünk,és ennyi. Ezt nem egyszer eljátszottuk (se vele,se nélküle :S )aztán egyszer normálisan hangnemben is megmondtam neki h nem lesz ez így jó. Akkor felfogta. Másnap már barátnője volt. Jah,s 4 évet voltunk együtt

21/L

2010. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De gyerekes vagy utolsó! Velem úgy szakított hogy felhívott hogy találkozzunk, ott pedig kultúráltan elmondta én meg tudomásul vetted de nagyon rossz volt azért.

Én egyszer msn-en szakítottam.

2010. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az úgy volt h amikor mentem haza láttam a barátnőmet meg a legjobb haveromat együtt...utána pár napra rá furán viselkedtek mind a ketten én meg elmondtam neki mindent és mondtam h vége

21/f

2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátom szakított velem, megbeszéltük már régen, hogy személyesen szakítani normálisabb dolog, elhívott hogy beszélnünk kell, elmentem, megmondta hogy legyünk barátok mert már nem érez úgy irántam mint régen. Sajnálom, fáj, de tudom hogy neki volt igaza, nem lehetett volna már jobb :(
2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!