Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítottál a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottál a pároddal?

Figyelt kérdés
És mi miatt lett vége?Hogy mondtad meg neki?
2010. jún. 9. 18:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Helló, a legnagyobb szerelmem egy buli kellős közepén kihívott a kocsmából és elmondta, hogy hazajön egy útról a régesrégi barátja, akihez feleségül AKAR menni. Mit mondhattam volna? Sok szerencsét kívántam neki, és persze aznap este volt egy tutijó búcsúszex. Nem haragudtam rá, de nagyon sokáig hiányzott.


Egy barátnőmet 2 év után azért tettem ki, mert jött egy új csaj, és tudtam, hogy ezzel az újjal nagyon hosszú távú is lehet. Hát, azért, hogy ne játsszak kettős játékot, elmentem a barátnőm munkahelyére és ebédszünetben elmondtam. Falfehér lett, azt hittem elájul, de visszament dolgozni. Aztán a "hivatalos" szakítás után még eljártam hozzá cuccaimat elpakolni. Majdnem egy fél évig tartott, mert nagyon került, soha nem volt otthon. De persze, ha már feljutottam hozzá, dugtunk minden alkalommal. Nem voltam erős akkor, amikor pakolás közben csak úgy felvetette, hogy nem dugom-e meg... Ő, aki soha nem beszélt így...

A megszokott (nagyon jó) szex sokáig csengett le... Vele sem vagyok rosszban.

Nem vagyok büszke rá, hoogy az elhatározott hirtelen váltás ilyen lassan történt...

2010. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Én a volt barátommal sokáig játszottuk a se veled se nélküled dolgot.. mindig ö mondta, hogy idő kell neki aztán jött és visszakönyörögte magát.. én meg naiv és bolodn voltam.. így utólag rájöttem nem volt értelme törnöm magam mert igazán nem is szerettem anbnyira amennyire kellett volna csak jó érzés volt hogy törödött velem.. az utolsó szakítás nagyom csúnya volt egy pár hétig nem is beszéltünk aztán még sokáig volt közünk egymáshoz amit nagyon megbántam..de neki se volt senkije és nekem se most ugy állunk hogy hozzá se szólok mert undorodok tőle és mégjobban magamtól ha az utóbbi két évünkre gondolok
2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozott velem soha, a haverjával volt mikor otthagytam, aztán persze jött utánam és ott kiabált h Hülye hisztis p*csa. -.- Én meg mondtam neki h engem hagyjon békén, nem akarok vele többet találkozni, aztán az utcán veszekedtünk. Később megbántam, h otthagytam, próbáltam visszakönyörögni magamat, de ő 1 sms-emre se válaszolt, ha utcán láttuk egymást még köszönni se tudott. ' hónap után az egyik oszttársamba beleestem és még azóta is tart a szerelmem. Remélem összejövünk, de ennek az esélye eléggé kicsi. :(

15/L

2010. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 14:27 vok

Bocsi, rosszul írtam. 1 hónap után lettem abba a srácba szerelmes. Ő sokat foglalkozott velem, sokat beszélgettünk, sok mindenben megegyezett a véleményünk, jófej volt és még jól is néz ki. Csak sajnos egyszer összevesztünk, 3 hónapig nem szóltunk 1máshoz de most megint eléggé jóba vagyunk. :) Remélem fogunk járni. :$ :)

2010. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!