Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután szakítottál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakítottál a pároddal, milyen maradt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Sokat/keveset/egyáltalán nem beszéltek, összevesztetek/békében váltatok el. Minden történetet szívesen olvasok, kíváncsi vagyok, kinek hogy lett vége. kort, és nemet is írjatok;)
2009. okt. 29. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt néhány barátnőm, aki komoly volt, általában egyikkel sem beszélek, mert amelyikkel beszéltem, abból mindig szex lett a vége, ezért inkább nem keresem egyiket sem, ők se engem.
2009. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi békésen váltunk el, azóta is egy baráti társaságban vagyunk, heti 2x-3x beszélünk, sőt: nemrégen kórházba került, többször is meglátogattam, és rengeteget nevettünk:) Semmit nem érzek már iránta, neki is új barátnője van. Sikerült barátságban maradnunk:)

én 17/L, ő 19/F

2009. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 2 barátom volt...

És abból csak 1-el vagyok beszélő viszonyban, vele is csak azért, mert az osztálytársam.

Az elsővel békében váltam el, mégsem beszélünk azóta, sőt jobb is így, és egyáltalán nem is találkozunk.

Az utolsóval... hát vele nagyon összevesztem ezért nem is beszélünk egymással.

Véleményem szerint a múlt, az múlt, az ex, pedig ex marad.

2009. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah 13:33-as vagyok:D


17/L

2009. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még hébe-hóba dugtam vele,nem bántam meg.persze akkor nem volt senkim...

27/F

2009. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak az egyikkel vagyok nagyon jóba!Segítünk egymásnak ha valami baj van vagy csak társaságra van szüksége a másiknak!De persze ez emberfüggő szerintem, mert volt már olyan barátom is akivel amikor szakítottunk olyan szinten rosszba lettünk, hogy az hihetetlen!
2009. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Pont leszarom őket, hiszen vége van velük. Ezt elvárom a barátnőmtől is, hogy végleg lezárja a volt kapcsolatát, ez kizáró ok.
2009. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen és ez így van jól. Egyrészt a múlt az a múlt,másrészt sehol sem működik a ,maradjunk barátok" szöveg. Harmadrészt marhára nem örülnék neki ha a barátom a volt nőjével lógna,mondván,hogy jóban vannak. Le kell tudni zárni mindent. Ha összefutok velük normálisan viselkedek,megkérdezem,hogy vannak stb,nem szokásom haragban elválni. De szorosabb kapcsolat szóba sem jöhet.
2009. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
általában minddel viharos a kapcsolatom,mert általában én szakítok,és sokan még mindig szerelmesek és nem tudják ezt elviselni:(
2009. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első barátom komolytalan és idióta volt, próbálkoztunk a baráti viszony megtartásával, de nem voltunk egy hullámhosszon, ezért már nem tartjuk a kapcsolatot. A második barátom pedig kezet emelt rám, és testileg-lelkileg alázott, evidens hogy nem beszélünk már...
2009. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!