Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél amikor szakítottál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél amikor szakítottál a pároddal?

Figyelt kérdés
Megkönnyebbülést, szomorúságot, örömöt? Egyéb érzéseket?
2012. nov. 9. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ürességet!
2012. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyszerre mindent.kaotikus erzes volt.
2012. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnálatot (iránta), felszabadultságot.
2012. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sajnálatot, ürességet
2012. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először megkönnyebbülést, de nem telt el 1 hét, átcsapott olyan depresszióba, hogy máig pucolom ki magamból.
2012. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elég friss az élmény, mert néhány nappal ez előttre éleződött ki annyira egy csúnya vitánk, hogy volt sajnos ott minden. Többek között vagdalózás is, hogy legyen vége és 1-2 napig szó szerint úgy mászkáltam mint egy zombi. Nem éreztem, hogy éhes lennék, nem érdekeltek mások, tojtam rá, hogy ki szól hozzám, ingerült voltam, feszült és hihetetlenül fájt. Mintha szó szerint valaki markolgatná a szívemet és facsarná jobbra balra, csak bambultam és agyaltam, hogy hogyan tovább. Ha valakivel úgy van vége, hogy még szeretem az illetőt, akkor az első napok mindig sokkban telnek, fájdalommal, ürességgel, sírással, hisztizéssel.
2012. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megkünyebbülést és hogy újra nő vagyok végre
2012. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es hozzászóló vagyok

Csak most már egy kicsit kezd néha uncsi lenni egyedül - ennyi évig együtt élni... DE amúgy ez is sokkal jobb mint anno vele. Csúcsszuperul érzem magam! És már másnap jól voltam.

A kérdés pedig nem pontos! Attól függ milyen volt a kapcsolatod!

2012. nov. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Iszonyatos düh öntött el (rájöttem hogy megcsalt), fél napig csak magamban forrtam. aztán leültem és át gondoltam, hogy mit veszítettem. Rájöttem, hogy megszabadultam egy pénzlehúzós k@rvától. És köszönöm szépen jól vagyok. Magamat okolhatom, hogy ennyi (több százezer) pénzt és időt, rá és a lányára költöttem. Nem baj vasárnaptól ismét ÉLEK! :-)
2012. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülést!!!!! Nagyon boldog voltam utána.
2012. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!