Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állnak tovább, legtöbbsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak tovább, legtöbbször a nők, ha elmúlt a szerelem és szeretet lesz?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor mikor elmúlik egy szerelem (semmi baj a kapcsolattal) továbbállnak, mert neki nem elég a szeretet, hanem szerelem kell, de tudjuk nincs szerelem örökké.

És képesek vagyunk otthagyni, azt akit a legjobban szerettünk, csak azért mert nekünk szerelem kell.


2012. nov. 7. 10:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19: Nem, én férfi esetében is megértem. Ha engem hagynának el, nem marasztalnám. Nem lenne értelme. Ha nincs meg benne a motiváció, vágy, hogy maradjon, megette azt már a fene. Nem "tehet" róla, had menjen békével. :)


20: Nem, csak régen ha akarták sem tehették volna meg.

2012. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%
Egy életük van, minek pocsékolják olyannal akit nem szeretnek igazán. Felesleges. Jól teszik. Írom ezt férfiként, és tökéletesen megértem őket. Én magam küldeném el a nőmet, akit nagyon szeretek, ha érezném, hogy nem tudna kiteljesedni az ő élete velem. Mert én nem vagyok önző, nem vagyok rabszolgahajcsár, és azt nem akarom,hogy elnyomásban éljen az a szerencsétlen. Menjen,ha mennie kell. Ezek ilyen dolgok. Ott a gond,hogy sok önző disznó ezt nem akarja! belátni, csak magára gondol, hogy nagynehezen összeerőlködött magának egy nőt, akkor nehogymár érdekelje,hogy neki mi a jó, al ényeg,hogy ő kiélvezze magát vele. De a párkapcsolat az kétoldalú, mindkét oldalról az a normális,ha ugyanazok az igények és elvárások. A férfi elhaggya a nőt, ha egy idő után nem áll már rá a fasza. Ugyanez az indok a nő részéről is, ha elhaggya, csak nekik nem a faszuk nem áll már kifejezés jut, hanem az elmúlt a szerelem. Ez a kettő lényegében fedi ugyanazt a hozzáállást. HA még nincs kivénhedve, akkor miért ne igényelné a kívánatos szexet. Ha megteheti,hogy meg tud szerezni még mást amíg nem késő, akkor megy, mert mennie kell. Ha meg már 45+ os kivénhedt, akkor szokták lehúzni a rolót, akkor már nem mernek kilépni a dögunalommá vált párkapcsolatból, mert tudják,hogy öreglány max egy piszkos fantázia kielégítéséig elég, aztán maradhatnak egyedül. De amíg hódítani képes, jól teszi a nő, hogy kilép egy unódó viszonyból.
2012. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Na, én meg 23(L) vagyok 6,5 éve párommal, nincs már meg a szerelem, de mivel kedves, rendes, és a szeretet megmaradt, kár lenne felrúgni egy tökéletesen működő kapcsolatot.

A szerelem mindenhol elmúlik, elvégre kémia az egész, szóval kár lenne f*szról f*szra vergődni arra a pár évre, amíg nagyon jó érzés a "lelkemnek". A hosszú távban hiszek és érzem, hogy ez a legjobb nekem, otthon vagyok!

2012. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%
De ez nem mindnekinek elég utolsó. Akkor ezek szerint te lemondtál az izgató szexről is egy életre ilyen fiatalon? Kicsit furcsálom, de persze semmi közöm hozzá, a te életed, te tudod, mik a te elvárásaid. Én biztos nem így tenném.
2012. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22-23 Mindkettőtökkel egyet tudok érteni. Úgy állok hozzá (ha tetszik, olyan önzetlenül) nőként, a másik nem részéről történi elhagyáshoz is, mint te férfiként.
2012. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!