Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék hogy ujra belémsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ujra belémszeressen?

Figyelt kérdés
18 éves fiurol van szo. épp ma egy honapja h lehulyézett és én pedig ezen megsértodtem, de a barátaaim mondták hogyha lehulyézik akkor nyugodjak mert menrt o azt nem ugy gondolja, de szota nembeszéltunk :( csak az a baj h belészerettem. Multkor találkoztunk buszmegálloba mosolygott és mintha orulne ugy nézett. Mikorra tudtunk volna beszélni jott a busza és o elmnet. FB-n egy lájkolos cuccra amiben volt esély 7est kaptamm Mit tehetnék hogy ujra belémszeressen? 15L

2012. nov. 3. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Te még kis lány vagy, keress a saját korosztályodból. Hidd el jobban jársz.
2012. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán menj oda, és beszéljétek meg a dolgot, ne fb-os lájkolós cucc alapján dönts. Nyilván azért adott 7-est, mert a fiúknak van annyi büszkeségük, hogy ha azt hiszi, hogy vége, akkor nem fog 10et adni, mert az neki megalázó. Szerintem van nála esélyed, csak bátorság, és beszéljétek meg, minden úgy lesz mint régen!:) Drukkolok!
2012. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!