Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állnak tovább, legtöbbsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak tovább, legtöbbször a nők, ha elmúlt a szerelem és szeretet lesz?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor mikor elmúlik egy szerelem (semmi baj a kapcsolattal) továbbállnak, mert neki nem elég a szeretet, hanem szerelem kell, de tudjuk nincs szerelem örökké.

És képesek vagyunk otthagyni, azt akit a legjobban szerettünk, csak azért mert nekünk szerelem kell.


2012. nov. 7. 10:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, kár, hogy kérdést nem lehet felpontozni. Én tudom is rá a választ, de akkor én leszek a sz@rarc troll, úgyhogy kussolok :D
2012. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretem, kötődöm hozzá, nem hagyom ott.
2012. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Mert nem mindegy hogy mennyi idő után alakul át szeretetté. Persze hogy mostmár nem hagynám el a párom, mert tényleg szeretem, DE ha a kapcsolat legelején múlik el a lángolás ott már gond van.

Illetve van akinek a kapcsolatban a szeretet már csak kötődést jelent...


Vagy valami ilyesmi :D

2012. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor múlik el a szerelem, ha a nők találnak egy jóképűbb pasit. Ezek után pedig már nem is kérdés, h otthagyják a párjukat miatta.
2012. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, én nem hagynám ott jobbképűért, mert fontos nekem. Pedig én hangoztatom mindig, hogy a külső számít a nőknek, vagy a külső is nagyon számít.


Ja, az elején lehet. :) Míg kialakul a vonzalom. De amikor a másik, mint emberi lény is fontos lesz, nem hagyjuk ott csak úgy.


A gyerekeinknél is találhatnánk szebbeket, jobbakat, mégse cserélgetjük le őket!

2012. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mert a gyerekeiteket nem a külsejük miatt szeretitek ;)
2012. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Jó esetben a párunkat se CSAK azért. A külső addig fontos, míg felkelti a vonzalmat. Addig nagyon. De aztán már fokozatosan hozzá tud szokni az ember ahhoz, hogy tegyük fel romlik a választottja külseje. Picit meghízik, ilyesmi. :) És a hangsúly áttevődik az emberi dolgokra, arra, hogy a másik ember a társad, így nem fogod otthagyni amiatt, mert "Jé, az meg jobban néz ki!"


Látom persze, ha jobban néz ki, de marhára nem érné meg (nekem legalábbis, pedig nem vagyok függő típus). :)

2012. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Egy normális párkapcsolatban sem a külsőt szeretjük. A párom nem tökéletes, munkámból kifolyólag nap mint nap találkozom más emberekkel. Vannak köztük akik külsőre igencsak bejönnének! DE a páromat semmi pénzért nem cserélném le, mert számomra fontosabb a belső! Mit ér a külső, ha nincs mögötte egy normális emberi érzelem??? NEm lennék egy jó kinézetű egyénnel ha belsőre egy bunkó, tuskó!!!
2012. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem érzek soha szeretetet, csak vonzalmat, amit akár lehet szerelemnek is nevezni. De ha ez elmúlik, nem marad semmi, csak az, hogy mennyire idegesít a másik társasága.
2012. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8-as számtalan nagyon jóképű, ám belül értéktelen, "bunkó" férfit látok tönkremenve. Csajoznak egy ideig, de aztán egyedül maradnak.

Ahogy elmúlnak 30-40 évesek, általában kiüresedik az életük, kiéltek lesznek, tönkreteszik magukat (bulizás, pia) és szép fokozatosan mindenki elpártol mellőlük.


Kellettek a nőknek? Valameddig igen. De hosszú távon senki sem bírta velük. Ismertem egy ritka szépfiút, fiatal korában ivott, balhézott, drogozott, stb. Valamennyire sikeres volt a lányoknál, de mára egy roncs lett.

2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!