Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy lányt, már az első pillanatban tudtam, hogy nagyon különleges lány, legalábbis számomra.Néha beszélgettünk, teljesen olyan mint én, úgy viselkedik, gátlásos, még külsőre is hasonlítunk egymásra(már amennyire egy fiú és egy lány hasonlítani tud).

Viszont a büszkeségem miatt nem próbáltam megszerezni őt. Elileg van barátja, de amikor ránéztem, tudtam h ő is érezhet valamit, illetve sokszor figyelt engem, a levegő is izzott körülöttünk.

Most már sajnos nem vagyunk csoporttársak, már vagy 1 hónapja nem láttam még egy pillanatra sem, és nagyon hiányzik. Azóta egy lányra sem tudok úgy tekinteni mint ő rá. Mondtam magamban, hogy úgyis elfelejtem, de nem. Úgy tűnik mégis csak ő lenne az igazi, de sajnos én elszalasztottam...

Mindketten főiskolások vagyunk, egyébként egy főiskolára járunk, csak sosem látom.



2012. okt. 28. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress ra facebookon vagy szerezd meg valahonnan a szamat.Nem tudom melyik csoportban van?
2012. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom melyik csoportban van, tavaly amúgy csoporttársak is voltunk. De mivel olyannyira nem beszéltünk sokat, meg barátja van, így nem merek írni neki. Pedig 1000% hogy bejövök neki, de így nincs értelme.
2012. okt. 28. 20:01
 3/4 A kérdező kommentje:
ismerősöm facebookon
2012. okt. 28. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez aranyos:)Itt nincs más:keresd meg, és beszéld meg vele. Tudom hogy elsőre hidegrázóan hangzik,de neked is könnyebb lesz, ha megtudod mi a pálya. SZÓVAL: csak magabiztosan félrehívod,[előbb persze megkeresed] és aztán már tudod is..

Remélem segítettem valamennyit..

2012. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!