Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen bizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen bizonytalan helyzetben?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom hol kezdjem. Elég csak annyi hogy össze jöttem barátnőmmel, nyáron még simán mentek a dolgok, jót beszélgettünk, de ahogy elindult a suli (persze nagyvárosba ment) így sokkal kevesebbet tudunk találkozni. Most az utóbbi időben egyre kevesebbet meg egyre általánosabb dolgokról tudunk csak beszélni, a héten már alig-alig tudtunk beszélni. Nem tudom miért van ez és nem tudom mit tegyek. egyéb ötlet? nagyon megköszönném!!

#bizonytalan-kapcsolat
2012. okt. 25. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát próbáld meg valahogy feldobni a kapcsolatot mondjuk lepd meg valamikor hogy elmész hozzá ha van lehetőséged

de egyébként meg beszélj tökmindegy miről kb csak legyen téma meg tud fentartani az érdelődését felé

2012. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most itt van az őszi szünet !!!! Használjátok ki, mert szerintem nincs értelme egy kapcsolatnak, ha nem találkiztok . Vidd el mondjuk egy parkba, onnantól már megérzés :))) Ha segíthetek írj ;) 14/L
2012. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!