Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állnak tovább, legtöbbsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak tovább, legtöbbször a nők, ha elmúlt a szerelem és szeretet lesz?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor mikor elmúlik egy szerelem (semmi baj a kapcsolattal) továbbállnak, mert neki nem elég a szeretet, hanem szerelem kell, de tudjuk nincs szerelem örökké.

És képesek vagyunk otthagyni, azt akit a legjobban szerettünk, csak azért mert nekünk szerelem kell.


2012. nov. 7. 10:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez az említett "tönkrement" fiú mondta nekem, hogy rájött: a szeretet a legfontosabb. Őt már nem tudja szeretni senki. Örülne, ha lenne mellette egy olyan típusú nő, akár egy szürke kisegér, vagy kevésbé szép, de megértő lány, akire régen rá se nézett volna.

De már ők sem foglalkoznak vele, nem veszik észre.

2012. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Csajoznak egy ideig, de aztán egyedül maradnak."


És biztos nem kellenének fénykorukban sem egy olyan nőnek, aki szereti a párját úgy, ahogy van. Ha pedig mégis kilép egy nő, akkor ott már a párkapcsolat sem működött jól.

2012. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A szerelmet, és az azt követő szeretet ne keverjük a fellángolással, és az azután jövő haversággal, barátsággal.


Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy semmi baj a kapcsolattal.

2012. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem. Általában olyan nőknek kellenek, akik felszínesek, gyakorlatilag olyanok, mint ők maguk.

"Zsák a foltját" :)

2012. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene így általánosítani.


Hogy valaki tovább áll-e, az szerintem nem a nem függvénye, hanem az érettségé.

2012. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés...sokáig agyaltam rajta. Én is ezért szakítottam nagyrészben a párommal. 16 éves korom óta vele voltam...és 6 év után már nyoma sem volt a szerelemnek,szeret volt, kötődés és megszokottság.

Ezért úgy éreztem 22 évesen nem kellene beleposhadnom egy kapcsolatba, szeretnék még ismerkedni és újra szerelmes lenni.

22/L

2012. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Természetesen 22 évesen igazad van, de egy 20 éves, jól működő házasságot feladni már más tészta.
2012. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Persze az már más...30-40 évesen már én sem dobnék el egy ilyen kapcsolatot!
2012. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha egy 22 éves srác rúgná fel emiatt a 6 éves kapcsolatát, egyből büdös disznó lenne.
2012. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
6%

Nem bírom magamban tartani, antiszociális véleményem, ezekkel a nőkkel, lányokkal kapcsolatban, ezért betolom :): Mert mtv-n nevelkedtek. Sknins sorozaton, mert Rihanna-t hallgatnak, mert Született feleségeket néznek és azt hiszik Hollywoodban élnek és különben is Madonna meg Lady gaga milyen botrányos már, mennyire megbotránkoztató már ez.


másrészt magas labdát kapnak folyton:

http://www.youtube.com/watch?v=3OeqNbJsIno

2012. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!