Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? (Több infó lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (Több infó lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de néha szeretnék egy "pasit" akivel együtt lehetek és szerelmes lehetek és érezzem azt amit a nővérem szokott a barátjával a fellegekben jár és mindent rózsaszínben lát Persze fiatal vagyok és nekem is van egy olyan érzésem hogy majd 16,17 évesen fogok ilyenben részesülni.De én is így szeretnék érezni valaki iránt.

2012. okt. 28. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
semmi komoly csak berreg a verebed!:D
2012. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
majd 16-17 évesen megtapasztalod,elég ritka,ha sokkal fiatalabban indulnak be ilyen nagy mennyiségben a hormonok.. Mivel lány vagy te kevesebb eséllyel fogsz "viszonzatlan szerelmet" találni,mivel a lányok válogatnak a fiúk közül,nem pedig fordítva...
2012. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
12 köszi
2012. okt. 29. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán elkezdtél nővé érni,beléptél a kamaszkorba,és dolgoznak a hormonjaid.Ezzel viszont vigyázz,még tényleg kell pár év,mire lelkileg is megérsz arra,hogy pasizni kezdj.Valóban,várnod kéne 17-18 éves korodig minimum ahhoz,hogy érdemes legyen ilyen dolgokkal foglalkoznod.
2012. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális, de szerintem még néhány év, hogy "komolynak" nevezhető kapcsolatod legyen. a korod béli fiúk nem igazán ugyanarra vágynak, mint te, azzal pedig, aki idősebb létére veled kezdene, legyen egy egészséges fenntartásod, hogy esetleg nem pedo-e... ?
2012. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi

csak látom a nővérem és olyan boldog és én is az szeretnék lenni

2012. okt. 29. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:

nyugi, leszel! :-)

esetleg kérdezd meg a nővéred, hogy ő mikor találta az első igazi szerelmét!

2012. okt. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
őszintén a nővérem 18 és az első nagy szerelme 13 évesen volt
2012. okt. 29. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor még 1 éved biztos lehet! :-)

és nem hiszem, hogy az első volt neki a legjobb,legstabilabb...

2012. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!