Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Eloszor kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Eloszor kellenek majd pedig nem is erdekelnek a fiuk. Mit tegyek? (INFO LENT)

Figyelt kérdés
Volt egy csomo fiu aki nekem tetszett.aztan amikor mar elkezdtek azt hogy lealloke veluk akkor ugy elment a kedvem toluk hogy csak!Meg sose volt fium es mar szeretnek egyet.most van egy srac aki eddig tetszett nagyon de ma megkerdezte hogy lealloke vele es nem tudtam mit valaszolni.egyszeruen erzem hogy nekem mar nem kell.mit csinaljak??? :(( mi van velem? 14/L
2009. dec. 13. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom,sajnos en is igy vagyok:( L\16
2009. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi lesznek majd olyan fiuk akik nem ilyen taho "leallsz-e velem" szoveggel zaklatnak majd.
2009. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vegulis zaklatasrol nincs szo mert alig varom hogy mar errol a dologrol legyen szo,csak mire elkezdunk errol beszelni arra mar erzem hogy nem kell nekem se o se senki.es ez igy megy tovabb es tovabb...elmondtam a baratnomnek es azt mondta hogy nem fog sokaig tartani csak hulye kamaszbajok XD
2009. dec. 14. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Nőjj fel ... :-)
2009. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzed a biztonságot amit egy fiú adhatna neked,ez a gond!
2009. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, idővel eljön majd az is akinél nem fogsz ilyeneken gondolkozni. Nem kell türelmetlennek lenni!
2009. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezzel én is így voltam, 16 éves koromig, aztán valahogy beértem vagy nem tudom:D. hidd el, fejlődni fog a dolog.
2009. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neájjlevelük xD Ez mien szöveg má
2009. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo de ez igy nem mehet eletem vegeig.csak addig kellenek a jopasik amig azt nem mondjak hogy szeretnek.ez a problema
2009. dec. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!