Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztiikeeeee kérdése:

Osszevesztem a baratomalm mert megcsalt es most ki bekuljek vele?

Figyelt kérdés

#barat...
2012. nov. 3. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, sztem. hagyd a fenébe!
2012. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki megcsalja a másikat, az egy tisztességtelen ösztönlény. Mit akarsz egy ilyentől?
2012. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet igazatok van de en meg azert szeretem
2012. nov. 3. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze h szereted de ha ő is igazán szeretne akk. nem csalna meg!
2012. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Igaz szerintem téged sem az eszedért szeretett, de ez most nem lényeg. Felejtsd el. Ha megcsalt, nem szeret téged, csak kihasznál.
2012. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de rosz lenne vegig nezni h o mas csjal van
2012. nov. 3. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megtette (lehet többször) ,megteszi máskor is.Ha kibékülsz vele,azt hiszi,végre egy csaj,aki ezt elnézi,akár majd máskor is.Te meg minden pillanatban bizalmatlan,bizonytalan leszel.Kell ez Neked?
2012. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megfogja tenni máskor is, mert egyoldalú a dolog. Te sokkal jobban szereted mint Ő téged. Hagyd a fenébe, keress másik pasit!
2012. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt,megcsal következőleg is,és következőleg még rosszabb lesz végig nézned,hogy másik nővel van.
2012. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! szerintem, ha már egyszer megcsalt, akkor képes megcsalni még egyszer! Meg amúgy is ha már egyszer megtette, utána nem is bizol meg annyira benne, és akkor jönnek a féltékenységek, a veszekedések stb. Szerintem utána már nincs értelme egy kapcsolatnak! de csak SZERINTEM! (:
2012. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!