Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyire ösztönösek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire ösztönösek a mai nők? Ha igen miért ennyire ösztönösek?

Figyelt kérdés
Elég sok lánnyal ismerkedtem és nem akar összejönni, elég rég óta, Úgy vettem észre nagyon megszeretnek a nők, nagyon ragaszkodnak hozzám, de párként nem választanak, inkább mennek a sokkal jobb pasihoz (rossz fiúkhoz), ahol sokkal erősebb a szexuális kisugárzás, még ha meg is alázzák őket, akkor is ezeket a pasikat választják, én aki esetleg tudná szeretni őket nem akarnak, mert nincs elég nagy szexuális kisugárzásom, nem tartozom a férfi ideáll képbe, csendes aranyos fiú vagyok. Sokszor úgy érem a nőkben egy ellentétet szülök, ösztön (helyes rossz fiú) kontra érzelem (én), de sose az érzelem dönt, hanem az ÖSZTÖN.
2012. okt. 29. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem tudom.. te vmi extravagáns ribikkel vagy körülvéve? :D én nem szeretem a rosszfiúkat, pl..... a mostani pasim meg eléggé csendes, szal..:D
2012. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz, a nők többsége érzelem alapján választ, egyszerűen te nem váltsz ki belőlük olyan érzelmeket ami alapján potenciális ellenfele lehetnél az általad említett "rosszfíúknak" ha fogalmazhatok ilyen szarul. Az ösztön meg nálad magyarázat a sikertelenségre, hagyjj fel az idióta elméletekkel és merd néha kinyitni a szád társaságban, nem fog rádszakadni az ég.
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!