Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ennyire ösztönösek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire ösztönösek a mai nők? Ha igen miért ennyire ösztönösek?

Figyelt kérdés
Elég sok lánnyal ismerkedtem és nem akar összejönni, elég rég óta, Úgy vettem észre nagyon megszeretnek a nők, nagyon ragaszkodnak hozzám, de párként nem választanak, inkább mennek a sokkal jobb pasihoz (rossz fiúkhoz), ahol sokkal erősebb a szexuális kisugárzás, még ha meg is alázzák őket, akkor is ezeket a pasikat választják, én aki esetleg tudná szeretni őket nem akarnak, mert nincs elég nagy szexuális kisugárzásom, nem tartozom a férfi ideáll képbe, csendes aranyos fiú vagyok. Sokszor úgy érem a nőkben egy ellentétet szülök, ösztön (helyes rossz fiú) kontra érzelem (én), de sose az érzelem dönt, hanem az ÖSZTÖN.
2012. okt. 29. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hm. ez elég összetett kérdés.


ahhoz vonzódok, aki mellett nőként érzem magam. aki érzem hogy meg tud védeni ha kell, aki kiáll mellettem, és összerak ha darabokra hullok és a lelkembe lát.


a kedves aranyos fiúkkal az a bajom, hogy nem tudnak a sarkukra állni és kimondani amit akarnak, nem tudják megtörni az akaratomat, hanem hagyják, hogy egy madzagon rángassam őket és nagyjából bármit megtehetek velük mert kedvesek és aranyosak ezért ha megfelelőképpen hízelgek akkor elég sok mindent megbocsátanak. a legtöbb nőnek olyan férfi kell, aki tudja hogy mit akar és nem azt csinálja amit a nő akar hogy csináljon.


ha szeretnél bővebben beszélgetni erről, akkor nyugodtan írj privit.


p.s.: te nem vagy ösztönös amikor a nőkről van szó? (pl. minél többel le szeretnél feküdni?)

2012. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vonzalom nélkül nincs értelme egy párkapcsolatnak.
2012. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem választok olyat, aki megaláz.. nem értem, h milyen ösztönösségről beszélgetünk..
2012. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"ahhoz vonzódok, aki mellett nőként érzem magam. aki érzem hogy meg tud védeni ha kell, aki kiáll mellettem, és összerak ha darabokra hullok és a lelkembe lát."


Ezek pontosan ösztönös dolgok :)

Mint az állatvilágban Kan a nőket védelmezi stb stb. Pont erre irányul a kérdésem :) Mert ha ilyen a férfi, összejöttök vele, mert ösztöneik ezt diktálja, és esetleg nem olyan kedves, de fordítva esélytelen, ergo nagyobb az ösztön, mint az érzelem.

Egyébként abszolút nem, kaptam már egyéjszakás kalandra felhívást, de érzelem nélkül nem tudok szexelni, belőlem hiányzik a férfi ösztön

2012. okt. 29. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
az embert nem ösztönlény.. én ezzel nem értek egyet.. mert ha az lenne, akkor mint a kutyák, mindenki fűvel-fával összefeküdne, akár az utcán, a parkban a padokon, akárhol.. de ez nem igy van, tehát bukik az állítás is. képzeld, én is csak szerelem megléte mellett tudok szexelni.. nem vagy ezzel egyedül, és nem hiányzik belőled semmilyen ösztön. de az h a párom megvédjen, az nem(csak)ösztön, hanem alap. nem gondolod? vagy te nem védelmeznéd a baratnodet?
2012. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
-t
2012. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván, van bennem oltalmazási vágy meg vigyázó vágy a páromra, ez természetes, de úgy vettem észre, attól hogy csendes jófiú vagyok, nem engem akarnak, hiába ott az érzelmi száll, fontosabb nekik a szexuális kisugárzás, ami ösztönhöz köthető
2012. okt. 29. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben benne van kifejtve a válasz. Ha nem tudsz angolul, ez van.

2012. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat kombinálsz az ösztönnel, sok nő nem ilyen alapon választ. Nekem fontos hogy a párom férfias legyen, de emelett még egy csomó lelki dolog is van amit nem az ösztönök irányítanak.
2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy csak ösztönök, de domináns dolog, egyik legfontosabb szerintem az ismerkedésnél, fontosabb az érzelmeknél....úgy látom
2012. okt. 29. 17:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!