Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadják el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a pasik hogy számomra teher egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én csak olyannal tudok együtt lenni, akibe szerelmes vagyok.

Viszont nálam ez nehezen és nagyon lassan alakul ki és általában akkor ha a srác is a közös társaságba jár, sokat beszélgetünk, esetleg haverok leszünk vagy nem tudom hogy mondjam... szóval nem úgy kezdődik hogy "na tetszel, randi?" mert akkor olyan kényszernek érzem a dolgot, feszengek a csini ruhában és nem tudom elengedni magam, meg önmagam adni mint mikor "nincs tétje" a dolognak,csak egy szimpla találkozó.

Mikor így kezdeményeznek és kedvesen de határozottan megmondom hogy nem akarok semmit, meg nekem nyűg a dolog, nem akarják megérteni és rám akarják tukmálni magukat meg bizonygatják hogy ők majd megváltoztatják a nézeteim, a gondolkodásmódom, ők mások, szuperek, jobbak az átlagnál.

De én már első találkozásnál tudom valakiről hogy kialakulhat-e több laza ismerettségnél.

Nem bírok ilyen "együtt vagyunk azért hogy mindig legyen szex/mert épp nincs nálad jobb/hogy ne unatkozzak/hogy legyen valaki aki este velem alszik mert a mcskám megdöglött" -féle kapcsolatot :D amiben már a tulajdonuknak is tekintenek a pasik és hihetetlen módon próbálják szabotálni a szabadságomat (nem mehetsz bulizni barátnővel, ha mész oda megyek balhézni, másodpercre pontosan ott kell ülnöd a gép előtt mikor én előírom etc.)

szóval, hogy ezt nem értik, hogy nem bírom ezt megcsinálni valakiért akit nem is szeretek csak rámzúdította a randi-dolgot azonnal.

tehát ilyen lassú víz partot mos-típus vagyok.

nem várom el hogy találjak valakit aki hasonlóan áll a dolgokhoz és igazából letettem a szerelem-dologról, de miért nem lehet felfogni hogy akkor sem fogok "bepasizni" ilyen hűbele balázs, ugorjunk azonnal fejest-módon, mert egyszerűen máshogy vagyok felépítve.

mit mondjak helyette akkor, ami hihető duma? ha ezt semmiképpen se fogják fel?


2012. okt. 15. 22:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
utolsó: és az engem hol érdekel?
2012. okt. 16. 14:28
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Ja utolsó, pont az ilyeneket akarjuk elkerülni :)
2012. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
És engem hol érdekelnek a sirámaitok? Amúgy nem kell aggódni, elkerülnek titeket a férfiak, gondolom ez a baj.
2012. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

húzz el a kérdésemtől te sz.rházi

pont az ilyen nyomik, mint te a bajom. le nem kopnának, nem értenek még a csúnya szóból sem.

inkább neked van bajod, hogy azért is idejárkálsz kötekedni.

mi van, ennyire fel van pezsdülve a szexuális életed, hogy megb.sz az unalom?

te s.ggarcú. ha ennyire kellenél a lányoknak, nem itt vernéd a f.szod.

2012. okt. 18. 12:45
 25/25 anonim válasza:
lehet hogy azért nem találsz számodra megfelelő személyt mert a férfitársadalom e rétege vagy kapcsolatban él, vagy pedig nem a kezdeményező típusú netalántánt elvárod hogy legyen a macsó nők kedvence típusú a kretén paraszt belső nélkül ( ami szerintem nem létezik mert a kettő kizárja egymást)
2013. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!