Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadják el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a pasik hogy számomra teher egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én csak olyannal tudok együtt lenni, akibe szerelmes vagyok.

Viszont nálam ez nehezen és nagyon lassan alakul ki és általában akkor ha a srác is a közös társaságba jár, sokat beszélgetünk, esetleg haverok leszünk vagy nem tudom hogy mondjam... szóval nem úgy kezdődik hogy "na tetszel, randi?" mert akkor olyan kényszernek érzem a dolgot, feszengek a csini ruhában és nem tudom elengedni magam, meg önmagam adni mint mikor "nincs tétje" a dolognak,csak egy szimpla találkozó.

Mikor így kezdeményeznek és kedvesen de határozottan megmondom hogy nem akarok semmit, meg nekem nyűg a dolog, nem akarják megérteni és rám akarják tukmálni magukat meg bizonygatják hogy ők majd megváltoztatják a nézeteim, a gondolkodásmódom, ők mások, szuperek, jobbak az átlagnál.

De én már első találkozásnál tudom valakiről hogy kialakulhat-e több laza ismerettségnél.

Nem bírok ilyen "együtt vagyunk azért hogy mindig legyen szex/mert épp nincs nálad jobb/hogy ne unatkozzak/hogy legyen valaki aki este velem alszik mert a mcskám megdöglött" -féle kapcsolatot :D amiben már a tulajdonuknak is tekintenek a pasik és hihetetlen módon próbálják szabotálni a szabadságomat (nem mehetsz bulizni barátnővel, ha mész oda megyek balhézni, másodpercre pontosan ott kell ülnöd a gép előtt mikor én előírom etc.)

szóval, hogy ezt nem értik, hogy nem bírom ezt megcsinálni valakiért akit nem is szeretek csak rámzúdította a randi-dolgot azonnal.

tehát ilyen lassú víz partot mos-típus vagyok.

nem várom el hogy találjak valakit aki hasonlóan áll a dolgokhoz és igazából letettem a szerelem-dologról, de miért nem lehet felfogni hogy akkor sem fogok "bepasizni" ilyen hűbele balázs, ugorjunk azonnal fejest-módon, mert egyszerűen máshogy vagyok felépítve.

mit mondjak helyette akkor, ami hihető duma? ha ezt semmiképpen se fogják fel?


2012. okt. 15. 22:24
1 2 3
 1/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám...


Próbálkoznak...

2012. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
próbálkoznak... csak nem jól és nem mindig jó emberek
2012. okt. 15. 22:27
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem minden partner olyan idegbeteg házi diktátor, mint amilyet leírtál. Vannak ilyen pszichiátriai esetek is, de az a kisebbség.
2012. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

hm ez fäsza!

akkor értem miért nincs csajom, én nem szeretem húzni az időt.

Ha tetszik a csaj megmondom neki, és igenis jöjjön el velem ha tetszem neki. Nincs időm hetekig húzni :D

2012. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hol ismerkedsz? Szerintem kevésbé nyüzsgősebb emberek elégszenek meg a tempóddal, ami egyébként a normális lenne.
2012. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem mindegyik, de itt nem is ez a kulcsfontosságú dolog.

hanem, hogy nem tudon eljátszani hogy jól esik valaki olyan csókja és ölelése akiről alig tudok valamit.

mondjuk volt két randi és egyszerűen megenged magának olyan dolgokat, ami nekem intimnek számít és amit én csak olyannak csinálnék akibe szerelmes vagyok...

hogy olyan "k.urvás" érzés hogy hagyom hogy 2-3 óra beszélgetés után ölelgessen, tapizzon, csókoljon de belül, belül jéghideg vagyok és várom hogy mikor unja már meg, meg hagyja abba és olyan mechanikus az egész.

egyszer lefeküdtem olyannal akit nem szerettem, ezt súlykolta mindenki hogy "dehát a szerelem nálunk úgy alakult ki, meg az erősebb kötődés".

fizikailag elélveztem, teljesen oké volt de vártam hogy mikor léphetek már le, untatott hogy ölelgetne még pár órát... szóval r.ibancnak éreztem magam tőle.

és amikor egyszer szerelmes voltam, egészen más volt, akkor öröm volt a kapcsolat.

de ezt hiába magyarázom, itt is a lényegtelen dolgokra figyel mindenki

2012. okt. 15. 22:37
 7/25 A kérdező kommentje:

nem ismerkedek egyáltalán mert rég letettem az egészről. mármint oylan értelemben nem hogy abban reménykednék hogy szerelem lesz a dologból.

egyébként sok helyre járok, sportolok, festek, kirándulok stb. időnként bulizok is

de én nem megyek oda senkihez

2012. okt. 15. 22:39
 8/25 A kérdező kommentje:

és nem vagyok nyüzsgős, szóval így feltűnök az embereknek, meg jönnek is beszélgetni, de nem szeretek középpontban lenni és tényleg a nyugodt dolgokat jobban szeretem

bár már rávettek hogy motorozzak, meg elvileg sárkányrepülőzni is megyek egyet, szóval benne vagyok pár izgalmas dologban

de nem vagyok az a kimondottan vagány, mindenhol legelső valaki

2012. okt. 15. 22:41
 9/25 anonim ***** válasza:
de ha neked nem jön be hogy tapizzon meg stb. akkor mé nem szólsz? ha meg tovább csinálja elküldöd azt szevasz,ilyen egyszerű
2012. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen vagyok. Nincs is pasim 3 éve. Mindegyik úgy nyomul, hogy teljesen sarokba szorítva érzem magam tőle. Amint odajön, egyből tudom, hogy mit akar... Pedig ha szimplán ismerkedni, barátkozni jönne oda, akkor még esélye is lenne, hogy megtetszik... 21/L
2012. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!