Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadják el a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a pasik hogy számomra teher egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én csak olyannal tudok együtt lenni, akibe szerelmes vagyok.

Viszont nálam ez nehezen és nagyon lassan alakul ki és általában akkor ha a srác is a közös társaságba jár, sokat beszélgetünk, esetleg haverok leszünk vagy nem tudom hogy mondjam... szóval nem úgy kezdődik hogy "na tetszel, randi?" mert akkor olyan kényszernek érzem a dolgot, feszengek a csini ruhában és nem tudom elengedni magam, meg önmagam adni mint mikor "nincs tétje" a dolognak,csak egy szimpla találkozó.

Mikor így kezdeményeznek és kedvesen de határozottan megmondom hogy nem akarok semmit, meg nekem nyűg a dolog, nem akarják megérteni és rám akarják tukmálni magukat meg bizonygatják hogy ők majd megváltoztatják a nézeteim, a gondolkodásmódom, ők mások, szuperek, jobbak az átlagnál.

De én már első találkozásnál tudom valakiről hogy kialakulhat-e több laza ismerettségnél.

Nem bírok ilyen "együtt vagyunk azért hogy mindig legyen szex/mert épp nincs nálad jobb/hogy ne unatkozzak/hogy legyen valaki aki este velem alszik mert a mcskám megdöglött" -féle kapcsolatot :D amiben már a tulajdonuknak is tekintenek a pasik és hihetetlen módon próbálják szabotálni a szabadságomat (nem mehetsz bulizni barátnővel, ha mész oda megyek balhézni, másodpercre pontosan ott kell ülnöd a gép előtt mikor én előírom etc.)

szóval, hogy ezt nem értik, hogy nem bírom ezt megcsinálni valakiért akit nem is szeretek csak rámzúdította a randi-dolgot azonnal.

tehát ilyen lassú víz partot mos-típus vagyok.

nem várom el hogy találjak valakit aki hasonlóan áll a dolgokhoz és igazából letettem a szerelem-dologról, de miért nem lehet felfogni hogy akkor sem fogok "bepasizni" ilyen hűbele balázs, ugorjunk azonnal fejest-módon, mert egyszerűen máshogy vagyok felépítve.

mit mondjak helyette akkor, ami hihető duma? ha ezt semmiképpen se fogják fel?


2012. okt. 15. 22:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

kezdem azt hinni hogy azért, mert volt valami gagyi vígjáték amiben kitalálták hogy nyomulni kell, külömben "barátzóna" lesz a vége amiből nincs visszaút.

és meg is van az eredménye, hogy sok lánynál, ahogy nálam is, a letámadás nem működik és itt vannak a fiúk barátnő nélkül.

ez olyan mintha úgy akarna valaki megszelídíteni egy macskát hogy odarohan, ráugrik és várja, hogy az állat majd dorombolni fog O.o

egyébként, mégis hogy mondjam el hogy idegesít hogy tapiz mikor jelzés nélkül egyszercsak elkezdi és rátapasztja a száját az enyémre? finoman ki szoktam bújni, meg arrébb húzom a fejem de nem veszik az adást. és ezért általában nincs utána többedik randi

2012. okt. 15. 22:58
 12/25 anonim ***** válasza:
mikor finoman kibújsz,vagy arrébb húzod a fejedet annyit mondasz hogy vegyél vissza,nem jön be ez a stílus vagy módszer, amit akarsz
2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A fiúk/férfiak ezt a problémát nem igazán érthetik meg, mert ők a fajfenntartók, sokkal kevésbé veszik komolyabban ezeket a lelki dolgokat. Nagyon jól tudják érezni magukat egy nővel anélkül is, hogy jobban megismernék, beszélgessenek vele, stb. mondjuk huzamosabb ideig (ez egyébként nem negatív kritika akart lenni a férfi nemmel szemben, bár kicsit sajnálom, hogy így van)


Én is ilyen vagyok, mint te, csak nekem a szeretkezés sem megy szerelem nélkül.

És még arra jöttem rá, hogy ha azt mondom egy fiúnak, hogy tetszik, akkor az teljesen mást jelent számára, mint nekem. Nekem ez azt jelenti, hogy szívesen találkozgatnék még vele, aztán majd később kiderül, hogy mi lesz belőle, míg egy férfi azt gondolja, hogy "na, akkor hozzád, vagy hozzám?"

2012. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

óvatosságból sosem dícsérem a külsejüket vagy a tehetségüket, pont a félreértések miatt.

észrevettem ezt én is

sajnálom hogy ilyen nyálas, romantikus alkat vagyok mert a mai világban nem erre van igény

de hát ez van :D

2012. okt. 15. 23:27
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem talán azért nem bírják felfogni ezt a pasik, mert nekik ott a szex, mint mozgató rugó, ezért az időfaktor számukra fontos.

Én is így gondolkodom, ahogy te, ezért nincs nekem sem senkim. Nem tudom, hogy az emberek hogy képesek néhány találka után a másik intimszférájába hatolni. Ezért utálom a randikat, mert amíg korábban randiztam, már az hogy arra igent mondtam, sok pasi azt hitte, hogy mindenre igent mondok. Nem engedhettem el magam, kényszeredett volt az egész helyzet. Úgyhogy együtt érzek veled. :-D

2012. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi a horoszkópod? (annyira hasonlítasz rám, hogy tudnom kell)
2012. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, a szívemből szóltál!
2012. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mert megismerni se érnek rá. (persze kérdés, hogy szükséges-e a céljuk érdekében?)

Lehet, hogy fognak még ilyen érvelős kommentek jönni, hogy én nem pazarlom az időt stb. - persze van ami már túlzás. Nincs szabványkönyve foglalva mennyi időnek kell eltelnie, míg valakik összejönnek.

Van akinél hónapos folyamat a szerelem kialakulása, addig pedig úgy érezheti magát egy kapcsolatban, mint aki a fogasra van akasztva, és x dolgot kell megtennie kényszerből, így megöli a spontán kialakuló érzelmeket.

Szóval ez az erőlködés sem jó mindig feltétel, hogy belemegyek, és csinálok olyan dolgokat, mint mikor szerelmes vagyok - miközben nem vagyok szerelmes.

Minden fel van pörögve ma, ez áttevődött a kapcsolatokra, a beszédre. Nem hallod a reklámokban is, hogy darálnak?


Neked idő kell míg megnyílsz, ezáltal egy türelmes emberre van szükséged, ennyi a történet. Nincs veled semmi baj.

Hát nem lesz könnyű dolgod, az biztos.


A tetszés helyett pedig lehet azt mondani a másiknak, hogy kedveled, azt talán nem olyan félreérthető.

2012. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
nálam is mindig így mennek a dolgok, ahogy leírtad =/ türelmetlenek a pasik, be vannak sz.arva, hogy egyedül maradnak ezért kapkodnak folyton. legyen aránylag szép a lány azon kívül tök mindegy, csak legyen már valaki, mert különben húú de magányosak... észrevételeim szerint ezek egytől egyig önbizalomhiányos, társfüggő, párkapcsolat nélkül életképtelen p.csök. sajnos az egyetlen lehetőség számunkra az, hogy várunk. tudom nem túl bíztató, de egy igazi magabiztos férfi az majd türlemes lesz, és még ha tetszel is neki akkor sem fogja eleinte kinyilvánítani. mert ők tudják, hogy egy lány megismerése és meghódítása az egy nagyon szép "játék", ami nem egy napig és nem is egy hétig tart.
2012. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Na újabb szenvedés, aztán majd jön a miért nem jönnek oda hozzám a pasik című lemez.

Igenis az elején ki kell mutatni, hogy többet akarsz a csajtól, mert ha nem akkor utána már bármit teszel, nem fog vonzódni hozzád. Ha neked ez nem pálya, semmi baj, van még ezer másik.

2012. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!