Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a legjobb? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
1 hete léptem ki egy 5éves kapcsolatból. Már nem voltam szerelmes egy ideje, de tudott róla. Megcsaltam a barátom és el is mondtam neki. Azt mondta megbocsájt, de nekem nem megy. Nem szeretem már. Akivel megcsaltam vele vagyok jelenleg és szeretem. De viszont... a volt barátommal akivel 5évet voltam, 2 hónapja elkezdtünk egy iskolát ami még 2 hónapig tart és utánna külföldre akarunk kimenni, mivel itthon a megélhetés kicsit nehézkes. Az iskolát nem lehet ott hagyni mert sok pénzbe került... Nagyon szeretem egyébként még mindig, de már nem úgy. Én januárba mindenképpen kimegyek dolgozni. Mégis mit csináljak? Hagyjam a jelenlegivel az egészet mert ugye 2 hónap mulva lehet még nehezebb lesz vagy maradjak a volt barátommal aki teljes biztonságot tud nekem nyújtani? Köszönöm aki ír. Egy kétségbe esett 20éves lány.

2012. okt. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsalod a párod, el is mondod neki, hogy nem vagy belé szerelmes, de azért kihasználnád a külföldi kiruccanáson? Hányinger vagy!
2012. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ketsegbe esett lotyo;)
2012. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát a barátod egy tapló hogy ilyen nővel egyátalán szóba áll :D örülj amíg kifogsz ilyen papucsokat, mert ha esze lenne pár dugás után úgy kib*szott volna mint a huzat :D mondjuk eleve gáz h 5évet volt ilyen nővel meg is érdemli :DD
2012. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!