Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sokáig tartott, mire rávettem magam, hogy itt tegyem fel a kérdést, de nem tudom megállni...


Naszóval, van a barátnőm. Már több, mint egy éve vagyunk együtt, de az eleje még tök sima volt, én gimis végzős voltam, ő egy évvel alattam. Bár már az elején tudtuk, hogy év végén gáz lesz, mert én nem akartam abban a városban maradni, ő meg Pestre nem akar jönni egyetemre, hanem maradna ott. De, akkor még a szerelem elvakított mindkettőnket. Aztán, hogy közeledett az évvége, nagy nehezen megegyeztünk, hogy kipróbáljuk a távkapcsolatot, majd majdnem minden hétvégén találkozunk.


Na, szóval, nekem jött a gólyatábor, beiratkozás, beköltözés, első hét az egyetemen, más egyéb elintéznivalók, és idestova 3 hete de lehet egy hónapja nem láttuk egymást. Úgy volt, hogy ezen a hétvégén ott leszek, de balesetet szenvedtem és ágyhoz vagyok kötve az ország másik végén, tehát csalódást okoztam neki, hogy annyira vártuk ezt a találkát ismét rá kell pakolnunk egy hetet. Mondta, hogy nem tudja, ezt meddig bírja.


Magyarán szólva ez így szar... szeretem, tényleg szeretem, de úgy, hogy ő maradni akar ott, ahol van, én meg Pesten leszek az még több évnyi távkapcsolatot jelent és félek, hogy a koliban egyszer meginog a hűségem, bár nem akarom.


Mit tegyek??? Szívem szerint én még próbálkoznék, de az eszem egyre harsányabban mondja az ellenkezőjét...


2011. szept. 18. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy 9mm-es golyó az agyadba bele.
2011. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hohó álljon meg a nászmenet!

Baleseted volt,ezért nem tudtál elmenni a találkozóra...de ő miért nem látogat meg téged?

2011. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hátad mögött másokal dug-.-
2011. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért, mert nem olyan durva baleset, simán csak egy fekvőgipszem van, és azért, mert az ország két különböző végén lakunk,, csak én ott voltam kolis ahol ő lakik... onnan jöttem el most egyetemre szintén koliba...
2011. szept. 18. 22:36
 6/9 A kérdező kommentje:

22:26, és kedves utolsó!


Az egy dolog, hogy azokat leosztjátok, akik balf.sz kérdéseket tesznek fel, de mivel ez a kérdés teljesen komoly ugyanilyen válaszokat várok, vagy legalább lennétek viccesek, ha már itt vagytok. Ha nem tudtok hozzászólni a témához, akkor menjetek vissza wow-ozni és dugjátok meg egymás paladinját, valszeg anyátokon kívül úgysem lesz más nő az életetekben, max a fogatlan, kisebbséget erősítő prostik...

2011. szept. 18. 22:40
 7/9 anonim válasza:
Az én véleményem az,hogy egy távkapcsolat hosszú távon nem működik.évekről lenne szó?tehát évekig kimaradnának a napi szintű közös élmények,a testközeli kapcsolat.meginog a hűséged?az övé is ugyanúgy meginoghat...ha igazán szeretitek egymást,akkor találjatok ki valamit hogy ténylegesen is együtt tudjatok maradni,ne csak neve legyen a dolognak,hogy,,kapcsolatban élek,csak a párom 300km-re van tőlem,ez az apró bibi"
2011. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na végre egy normális válasz...


Attól nem tartok, hogy megcsalna. Előbb szakítana velem. Kettőnk közül ő a jobb ember, tehát az én hűségem előbb inogna meg, ha egyszer valóban arra kerülne a sor, bár ilyen még nem történt. Azért mondom ezt, mert ő nem annyira ismerkedős ember, velem ellentétben.


Amúgy a barátaim is azt mondják, hogy vessünk véget neki, amíg lehet... de a p.csába, szeretem, az első lány, akit tényleg komolyan vettem, akinél majdnem fél évet vártam, hogy szeretkezzünk... szar ügy...

2011. szept. 18. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem a TE dolgod elintézni h találkozzatok, hanem a TIÉTEK...

Ha ő nem képes arra h lejöjjön hozzád ( márpedig fekvőgipszel nem szoktak vonatozni az emberek ), akkor szerintem vitatható ki a jobb ember, vagy kinek fontosabb a kapcsolat...

Szóval most érted, ha te nem mész, akkor nem találkoztok?

Nekem ez nem tűnik akkora nagy szerelemnek. már bocs.

21/f

2011. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!