Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, és szégyenlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, és szégyenlem magam. De nem akarom elmondani neki. ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve van párom,akit komolyan nagyon szeretek.Életem első szerelme,semmi pénzért nem hagynám el.

De sokat ittam,és egy fiú szájoncsókolt..Körülbelül 3 másodperc lehetett az egész,mert ellöktem magamtól,utána sírtam neki,hogy hogy tehetett ilyet,hiszen jóban voltunk,és tudja nagyon jól hogy szerelmes vagyok a páromba.De ha elmondom neki,vagy elhagy,vagy sosem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen.Most nincs itthon,dolgozik már másfél hónapja,nem is találkozhatunk,mert messze van,de jön haza nemsokára.Bűntudatom van,de tudom,hogy ha nem mondom el,nem fog kitudódni.Én nem akartam ilyet csinálni,nem is védem magam azzal,hogy a fiú csókolt meg.De a pofámról a bőr lesül..fáj,mert megígértem neki hogy hazavárom,nem csalom meg.Ti mit tennétek?Nyugodtan mondjátok el a véleményetek,de kérlek ne ribancozzatok...


2012. okt. 14. 11:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Figyelj rám: NEM csaltad meg. Nem csókoltál vissza, ellökted magadtól - ez nem megcsalás. Mondd el neki, h mi történt, mert mások ezt nem így adnák elő. Aztán olyanért szakítana veled, amit nem is csináltál.

Elmondod, ki fog akadni, de nem rád lesz mérges, max beveri a srác orrát. Az meg megérdemli.

2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nem emlekszek berugtam...3 mpig tartott...akkor csak visszacsokoltal...nem kell a duma a ribancok bulizni jarnak a nok dolgozni...ennyi meg a parod dolgozik te bulizni jarsz es inni...nincs tiszteleted se fele...mond el neki aztan hagyjatok a picsba...ha ertelmes srac mar most otthagy a...itt mar nincs bizalom...ugyanebben a cipoben jartam.megmergezett mindent...ne kovesd el ezt a hibat megjobban fog fajni csak nekem 6 eves kapcsolatom volt es szar hidd el...majd lesz mas akire jobban vigyazol akit tisztelsz jo tanulo penz volt h ne jarkalj bulizni mikor van csavod mert ilyenek a bulik...soha nem engednem a bnom nelkulem menni ramasznak stb..meg ha nem is csinal semmit...mellesleg sok a paraszt...nem egyszer bedrogoztatajak...ismerosomet el akartak rabolni...ezert engedjem?????....
2012. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, én dolgozok is, tanulok is, bulizok is :)


Akkor most ribancnő vagyok?


A kérdező meg nem csókolt vissza.

2012. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jómagam 19-es Válaszolóval értek egyet. HA nem csókoltad vissza, a lassú reakcióidő miatt volt a 3 mp, és ellökted magadtól (és VALÓBAN nem élvezted a csókot), akkor nem csaltad meg, ő kapott le. Ha ez egy buliban történt, és több tanú is van, akkor hatványozottan igaz, hogy kiderül - szóval el kell mondanod, mert jobb, ha tőled hallja. A lényeg, hogy így mondd el, ahogy nekünk. Változni fog a kapcsolatotok, és parázni fog ezután, ha nélküle mész bulizni, de azért nincs minden elveszve. Ja, és még valami. A srác, aki tette... Remélem, tudod, hogy mire számíthatsz tőle ezután (ha tényleg jó barátod lenne, részegen is tiszteletben tartaná a kapcsolatodat), és messzire elkerülöd. Ha ezt nem teszed meg, akkor ne is várd a párod bocsánatát.

26/F

2012. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha nem csókoltad vissza nem volt megcsalás ennyire egyszerű.

Ha gondolod ülj le a pároddal,és mond el neki,hogy amikor bulizni voltál egy srác megpróbált megcsókolni,de te nem csókoltad vissza.

Jobb ha tőled tudja meg mint mástól.

2012. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Inkább a sírba viszem ezt a titkot.Ismerem a párom,nagyon haragtartó,ha megtudná mingid hozzámvágná,és nagyon sokat kellene küszködnöm hogy vissza szerezzem a bizalmát.
2012. okt. 14. 19:58
 27/27 anonim ***** válasza:
Jó lehet a kapcsolatotok, ha ennyit nem mersz neki elmondani :D
2019. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!