Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, és szégyenlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, és szégyenlem magam. De nem akarom elmondani neki. ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve van párom,akit komolyan nagyon szeretek.Életem első szerelme,semmi pénzért nem hagynám el.

De sokat ittam,és egy fiú szájoncsókolt..Körülbelül 3 másodperc lehetett az egész,mert ellöktem magamtól,utána sírtam neki,hogy hogy tehetett ilyet,hiszen jóban voltunk,és tudja nagyon jól hogy szerelmes vagyok a páromba.De ha elmondom neki,vagy elhagy,vagy sosem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen.Most nincs itthon,dolgozik már másfél hónapja,nem is találkozhatunk,mert messze van,de jön haza nemsokára.Bűntudatom van,de tudom,hogy ha nem mondom el,nem fog kitudódni.Én nem akartam ilyet csinálni,nem is védem magam azzal,hogy a fiú csókolt meg.De a pofámról a bőr lesül..fáj,mert megígértem neki hogy hazavárom,nem csalom meg.Ti mit tennétek?Nyugodtan mondjátok el a véleményetek,de kérlek ne ribancozzatok...


2012. okt. 14. 11:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem mondom el neki..szerintetek jól döntöttem ?
2012. okt. 14. 12:06
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem, rosszul dontottel es nem erdemled meg a bizalmat
2012. okt. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszteni a bizalmát.
2012. okt. 14. 12:11
 14/27 Pocak10 ***** válasza:

Szía :)


Szerintem egyáltalán nem vagy ribanc attól hogy ez megesett veled! Te magad írtad le hogy illuminált álapotodban esett meg ez a dolog ami azt jelenti hogy nem is voltál teljesen a magad ura. Szerintem ha tényleg nagyon szeretitek egymást nyugodtan elmondhatod a barátodnak ezt az esetet lévén hogy te nem csaltad meg semmi féle formában sem ha tényleg úgy történt az eset ahogy leírtad! Mert a leírtak alapján az a személy csak kapott a kínálkozó alkalmon és tulajdonképp lekapott téged. Erről te nem tehetsz és szerintem ezt a barátod is így gondolná. Viszont egy dologra figyelj oda ha tényleg jóban vagy azzal az illetővel aki ezt tette akkor a barátodnak a nevét ne említsd! Ez egy elég fontos dolog! Magamról tudom hogy ha velem ez megtörténne és ismerném ezt az illetőt barátnőmek megbocsátanám a helyzetet de az illetőnek nem! Szóval nevet ne mondj ha békét akarsz! Hidd el sokkal jobb lesz a lelkednek is ha bevallod az igazat és kitudja lehet ez még jobban megerősíti a köztetek lévő köteléket hiszen látja hogy elmondod neki az igazat még ha az neked ciki is ! Ha esetleg valami kérdésed lenne írhatsz nyugodtan privibe is ! Remélem tudtam segíteni ^^

2012. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy nem akarod elmondani mert félsz a következményektől, de mint írtad, úgyis kitudódna. Jobb ha tőled tudja meg, meg szerintem ez nem olyan nagy vétek, hisz a srác csókolt meg+el is lökted+nem is csókoltad vissza.

Figyelj nekem most jutott a tudomásomra, hogy a volt barátom lehet, hogy kavart a hátam mögött egy másik lánnyal meg, hogy egy csomó mindent letagadott és hazudozott amikor még együtt voltunk és a szakításunk után is. Hidd el, szörnyű, hogy ezeket másoktól tudtam meg és itt a bizonyíték arra, hogy az ilyen dolgok mindig kiderülnek.

2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A.Romanov ***** válasza:
Hacsak nem vagy hazug és álnok, látni fogja rajtad. Ha meg az lennél, akkor nem rágódnál az egész problémán. Kérlek majd írd meg mi lett.
2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem legyél őszinte. Nem nagy dologról van szó, de ha később mondod el, vagy megtudja valahogy, akkor szerintem rosszabb lesz a helyzet. Legyél őszinte, egy jó kapcsolat alapja az őszinteség.


Viszont egy dolog nekem nem tiszta. Mondtad, hogy ittál, ami szerintem enyhítő, de nem felmentő körülmény. Szóval, írtad, hogy kb 3 mp volt az egész, de akartad, élvezted a csókot? Visszacsókoltad, vagy csak a meglepődés és a pia miatt kellett 3 mp, hogy ellökd magadtól?


Ide le se kell írnod, csak saját magaddal legyél őszinte. Ezeket tisztázd le magadban és beszélj a barátoddal. Hidd el nem éri meg titkolódzni. Ha most nem mondod el, és később kiderül, akkor nem a csók miatt lesz baj, hanem amiatt, hogy nem bíztál benne és a kapcsolatotokban, hogy elmond neki. És ha valakiben megrendül a bizalom, akkor azt nem könnyű visszaszerezni.


Remélem nem voltam nagyon zavaros.

2012. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha hazajön,lefogok ülni vele megbeszélni.Csak nagyon félek a következményektől.
2012. okt. 14. 12:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te mégis mitől félsz??? Nem is csaltad meg könyörgöm! Arról nem tehetsz, hogy az az idióta a szádra tapadt. Akkor csaltad volna meg, ha viszonzod a csókot, de ez nem történt. A pia meg lassítja a reakcióidőt, ezért nem szabad ittasan vezetni sem, és ezért kellett 3 másodperc, hogy ellökd, de nem csaltad meg!!!! Ez minden csak nem megcsalás!! Nehogymár bűntudatod legyen, te mindent megtettél ennek elkerülése végett, mégpedig ellökted!


Szerinted én pl. mit csinálnék, ha egy vadidegen szájoncsókolna? Ellökném a fenébe, de attól még a barom megcsinálta, most akkor az én hibám??? Dehogy...

2012. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Lehet a pasid meg megis csal te ott te meg ezen rágódsz?:/ ugyanmár!
2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!