Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, és szégyenlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, és szégyenlem magam. De nem akarom elmondani neki. ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve van párom,akit komolyan nagyon szeretek.Életem első szerelme,semmi pénzért nem hagynám el.

De sokat ittam,és egy fiú szájoncsókolt..Körülbelül 3 másodperc lehetett az egész,mert ellöktem magamtól,utána sírtam neki,hogy hogy tehetett ilyet,hiszen jóban voltunk,és tudja nagyon jól hogy szerelmes vagyok a páromba.De ha elmondom neki,vagy elhagy,vagy sosem lesz olyan a kapcsolatunk mint régen.Most nincs itthon,dolgozik már másfél hónapja,nem is találkozhatunk,mert messze van,de jön haza nemsokára.Bűntudatom van,de tudom,hogy ha nem mondom el,nem fog kitudódni.Én nem akartam ilyet csinálni,nem is védem magam azzal,hogy a fiú csókolt meg.De a pofámról a bőr lesül..fáj,mert megígértem neki hogy hazavárom,nem csalom meg.Ti mit tennétek?Nyugodtan mondjátok el a véleményetek,de kérlek ne ribancozzatok...


2012. okt. 14. 11:55
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
ha visszacsókoltál, akkor ne sírj utána..
2012. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A.Romanov ***** válasza:
Szerintem jobb ha tőled tudja meg... Ha tényleg szeretitek egymást, szerintem ez nem fog megváltoztatni semmit véglegesen, főleg, hogy nem te akartad hogy megcsókoljon a fiú. De sz@r helyzet ez, tény és való.
2012. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Hanariko ***** válasza:
még mindig jobb, mintha több is történt volna. Szerintem mond el, ha ennyire lelkis vagy, úgyis ki fog kívánkozni belőled. És ha tőled hallja, őszintén, talán megbocsájt. Egy csók még nem a világ, oké, megcsalásnak megcsalás, de nem te smároltad le a srácot... amúgy visszacsókoltál?
2012. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hát,ha teszel valamit,vállalni kell a következményeket,ezt pol el kell mondani,aztán jön,aminek jönnie kell.
2012. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem csókoltam vissza.
2012. okt. 14. 12:02
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
ezért nem kéne inni...faszom se maradna veled...nem érdemled meg őszinte vagyok...fiú ha megbocsát akkor nem fog jó lenni tovább ő is mefog akkor vagy nem fog bizni benned sok veszekedés stb...mond el neki és szakitsatok..
2012. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Mondjam el és szakítsunk ?

Értelmezted a kérdésemben,hogy szerelmes vagyok?

Ő jelenti nekem a Mindent...

2012. okt. 14. 12:04
 8/27 anonim ***** válasza:
ahhh ittal es csak egy csok. tevedes volt. mit kell parazni annyira nem tudom... mond el oszinten es azt is hogy sajnalod.
2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ennyire nem tudsz olvasni, utolsó?

Ha nem csókoltad vissza akkor egyszerűen rád erőszakoltok egy röpke csókot. Ez nem megcsalás.

2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani,félek hogy akkor elvesztem a bizalmát,és lehet hogy szakít is velem,amit nem akarok..
2012. okt. 14. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!