Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarnak tiltani a barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnak tiltani a barátomtól. Nem akarom hagyni de a szüleim nem engedik, hogy beleszóljak a döntésükbe. Hogy érjem le, hogy ne tegyék meg?

Figyelt kérdés
A suli igazgatója felhívta őket,hogy sok az igazolatlanom meg mutatott egy képet amin egy buliban vagyunk részegen én meg ott táncolok miniszoknyában meg nagyon kivágott pólóban.Szüleim erre sík idegek lettek és el akarnak tiltani a barátomtól.Nem értem mi bajuk van.Tesómmal nem csinálták ezt ennyi idősen.17/L
2012. okt. 9. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9-esnek és a kérdezőnek, szánalmasak vagytok.

Még iskolában lenne a helyed.

De majd ha gyereked vagy abortusod lesz 17 évesen akkor talán észhez térsz, ha nem akkor max mész a terhes tinikbe az MTV-n.

Amúgy hány évesek vagytok a barátoddal?

2012. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem min kéne gondolkodnom..én ilyen vagyok és inkább fogadják el mert nem sokmindent tudnak tenni ellen!! Amugy köszi a válaszokat.
2012. okt. 9. 15:43
 13/18 A kérdező kommentje:
2 éve járunk és ő is 17!
2012. okt. 9. 15:44
 14/18 anonim ***** válasza:

"Amúgy azt nem értem min kéne gondolkodnom.."


Pfff...És még te csodálkozol?

2012. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Húúú de szánalmas vagy. Majd remélem lesz egy ugyan ilyen lányod és akkor rájössz h most min kellett volna gondolkoznod. Meg h fogadjanak el.... pfffff. Meg h nem tudnak mit csinálni... Bentlakásos intézet kiscsillag. Majd ott pisloghatsz.
2012. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azon kéne elgondolkoznod, hogy lassan jobb lenne abbahagynod mert amit csinálsz az rossz és ha így folytatod akár kurv@ként is végezheted.

De ha neked ez tetszik akkor csináld és hát kurv@k is kellenek a világnak de azért legyen kevesebb mint több.

2012. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, ezért érdemes volt válaszolni....

Egy szót sem értett meg az egészből...

Lehet, azt hitte, őt sajnáljuk majd a sanyarú sorsa miatt..

2012. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
Jó hagyjátok békén, szerintem hülyeség cseszegetni őt. El sem tudjátok képzelni hogy pl a gazdag olasz öregemberek mennyit fizetnek tini prostituáltakért. Valakinek ezt a pozíciót is be kell töltenie. Nem beszélve a partycsürhe szexuális éhségéről... ŐKET KI FOGJA KIELÉGÍTENI, HE? Kérdező... Mindent jól csinálsz, a szüleid egy utolsó szar alakok :D....
2012. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!