Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beleszóljak ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszóljak ebbe vagy az ő dolga?

Figyelt kérdés
A barátom megtudta, hogy egy régi ellensége pizzafutár a helyi pizzériában és tnap este rendelt pár pizzát és mikor kifutott vele a gyerek nagyon megalázta. :S (míg a srác behozta a pizzákat, addig a haverjai leeresztették a kerekeit, aztán mikor fizetett neki akkor ad neki tíz ezer ft borravalót, ha megeszi a kutyakaját + ilyenek.) Szerencsétlen gyerek azt sem tudta mit csináljon rajta röhögött az összes ember, akik itt voltak nálunk. Meg aztán utána még amit összeszerencsétlenkedett a kerekekkel. :S Aztán számon kértem a barátomat, hogy ez mégis mi volt és ő elmesélte, hogy a középiskolában jó párszor borsot tört ez a gyerek az orra alá a többi haverjával + hazugságokat terjesztett róla és most elégtételt vett. De szerintem ez azért egy kicsit durva volt, még ha jogos is. Beleszóljak ebbe vagy ne?
2011. aug. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen bunkóval és össze sem jönnék...
2011. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van!
2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*én
2011. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasit egy köcs/ög állat
2011. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahham. Kulturált fiú. Meg a haverjai is.

Sérelem érte diákkorukban. Nem 100%, de valszeg diákcsíny + a hazugságok terjesztése. És ezt gondolom már "felnőttebb" fejjel, úgy bosszulja meg, hogy kárt tesz a kerekekben, és primitív módon szemétkedik vele.

Lehet, hogy a pizzafutár srác már felnőtt és megbánta a hülyeségeit. De a barátod ugyanazon a retardált szinten maradt, ahol voltak... Én biztos, hogy kiosztottam volna, még ott helyben, aztán ha nem bánja meg, ki is dobom. Ne is haragudj, de ez iszonyú szánalom, diákkori sérelmeket ilyen módon "megtorolni"...

2011. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs igazatok, a barátom soha nem volt ilyen, velem mindig normális, több mint 1 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 24. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik eddig a barátodat ócsárólták,azoknak mind igaza van.Nem csak azt kell figyelembe venni,hogy veled,hogy viselkedik,hanem azt is,hogy másokkal szemben milyen ember.
2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátod egy rohadt szemét g.ci, akárhogy is finomítjuk. Engem is sokszor b.sztattak az általános iskolában, de túltettem magam rajta. Egyszerűen eltelt pár év és már nem érdekel. Vagy most én is találjak ki ilyen infantilis baromságokat, aztán verjem magam, hogy milyen nagyfiú vagyok.

Szánalmas, hogy ilyen emberek vannak. Az értelmi szintjük egy gyerekével vetekszik. ÉS most ettől jobb lett valami? A tag legalább dolgozik. A barátod mit csinál?

A srác mostmár tudja a címeteket. Én a helyében biztos, hogy kitalálnék valamit, hogy megkeserítsem a kisköcsög életét.

2011. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!