Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Beleszóljak vagy hagyjam,...

Beleszóljak vagy hagyjam, hogy elintézzék ők?

Figyelt kérdés

eleszóljak vagy hagyjam, hogy elintézzék ők, vagyis ha rajtuk állnak, akkor maradjon minden a régiben.

Gyerekkoruktól kezdve így voltak. Az anyám és a testvére. Szeretnem, ha a testvére törődne vele. Anyunak hiába mondom, ő inkább nem lép felé. Nem igazán beszélnek, maximum névnapon és szülinapon, meg ünnepekkor köszöntik egymást és annyi. Régen történtek dolgok, amik talán meg is nehezíti a kapcsolatukat. Kérdem én: beszéljek a bácsikámmal, hogy gondolja át anyuval a dolgokat? Hogy anyu örülne neki, ha a testvére akár csak ha hetente is, de jelen lenne az életében? Arra gondoltam fényt derítek a családi titokra, és előbb utóbb beszélniük kell a ki nem mondott problémákról. Önöknél/nálatok is fenn áll ilyen helyzet? Mesélnétek, hogy abból is tanulni tudjak?

17, lány.


2012. szept. 15. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, és nem is tudod mi történt, ami miatt így vannak egymással? Ha ez így van, akkor sztem hagyd, ki tudja mi történt. Lehet, hogy komoly dolgok, amikbe jobb nem beleszólni.
2012. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve mindkettönek igy jó, nem hiányzik nekik a közelebbi kapcsolat, akkor mit akarsz? Különsen, hogy tudod, volt valami nagyobb probléma köztük. Ne szólj bele, mert csak rontasz a helyzeten.
2012. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég nehéz... :/
2012. szept. 18. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne játsz analítikust családon belül.

Biztos meg van az okuk arra, amire.

Ez a beszéljünk a problémáról, meg dumáljuk meg dolgok általában ilyenkorra már lefutott ügyek.

Hisz előtted is voltak valahogy...

2012. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!