Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne házasodhassanak a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne házasodhassanak a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szexualitás semmilyen formája nem elítélendő, amennyiben mindkét (három, négy, etc.) résztvevő akarja és a kölcsönös élvezeten alapszik.

A nekrofília halottgyalázás. A hulla nem akarja a szexuális aktust, nem hasonlítható a homoszexualitáshoz.

2012. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
89%
előző előtti: szerinted a melegek nyilvánosan szexelnek? legyél már magadnál.
2012. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
11%
Bárhogy lehet csavargatni... a dolog arról szólt, hogy nem tartozik minden az egészséges haladáshoz. Ki lehet forgatni minden szavamat, de ha elolvasod még egyszer amit írtam, rájössz, hogy így értettem. Kedves, homoszexuálisok, tudom, hogy kellemetlen pillanatokat okoztam azokkal a gondolatokkal, amiket idáig megosztottam. Egyetlen kérdésnél sem csökkent a népszerűségem úgy 30%-ot. Vajon miért voltam képes kibillenteni ennyi embert? Engem semmi nem szokott zavarni, amiben nincs legalább egy kicsi igazság. Én abban a hitben írtam, amiket írtam, hogy jót teszek vele. Képesek lennétek elvonatkoztatni személyes érzéseitektől? Változtatnátok nézeteteken, ha túlnyomó bizonyítékot találnátok egy másik véleményre? Érveket soroltam. Tárgyilagosan. És sárkupacokat kaptam a nyakamba, tisztelet a kivételnek. Még egyszer kihangsúlyozom: nem utálatból írtam, amiket írtam. Bocsi, hogy ez a véleményem, és leírom. Elvégre csak a kérdésre válaszoltam.
2012. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Neked is jogod van leírni a véleményedet, de tudd, hogy amit csinálsz az nagyon veszélyes.

Rengeteg szülő olvasgatja ezeket az oldalakat. Sokuknak a gyereke lehet, hogy a jövő héten fogja bevallani nekik, hogy meleg. Sokat hallani arról, hogy homofób szülők öngyilkosságba kergetik, kiteszik az utcára a saját gyereküket. Nem kell olajat önteni a tűzre.

Sosem tudhatod kinek a véleményét változtatod meg az írásaiddal és ezzel szembeállítasz embereket egymással.


Lehet, hogy egy szülő elhiszi, amit írsz és másnap kiteszi a saját meleg gyerekét az utcára.

2012. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
0%
Sok dologban egyetértek azzal, amit mondtok, tehát ne értsetek félre! Nem a melegekkel van a baj. Emberileg nem lesznek rosszabbak a szexuális érdeklődésük miatt. Azzal van a baj, ha a dolog odáig fajul, hogy a szülők homokost nevelnek a gyerekükből. Azért a nevelés hatalmas erővel van az ember szexuális érdeklődésére. Tehát nem kéne ebből divatot meg világvallást csinálni. Persze a másik véglet se jó, amikor a szülő kirakja emiatt a gyerekét az utcára. Láttam én már melegeket smárolni az utcán. És minden túlzás nélkül mondom, hogy hányingerem lett. Még a testem is tiltakozott a dolog ellen, annyira természetellenesnek éreztem. Ha már benne vagytok, élvezzétek, de négy fal között!!!
2012. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
47%

Elolvasva a válaszokat, én rendkívül álságosnak, sőt, álszentnek tartom, amikor a "kisgyerekek felborult világáról" beszél mindenki. Közben ömlik mindenhonnan a nyers szexualitás, hétköznapi dolog, hogy a híradóban egymást gyilkoló, mészárló embereket látnak, délután a tévében leszakadt végtagok vannak, a filmekben szinte alap, hogy ha problémánk van, akkor megöljük a másikat, de legalábbis félig agyonverjük...


Igen, ettől nem borul fel a kisgyerekek világa, hiszen ez természetes. No de az, hogy két azonos nemű kézen fogva sétál az utcán, na az felháborító!


Csak én érzem itt az elképesztő szakadékot?...

2012. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
11%
Kedves városom a pedofilok és a homokosok székhelye lett! És én ezt nem tűröm szótlanul! Szép lassan sz*jhák leszünk és hihetetlen, hogy erre lelkesen bólogatunk a szabadság meg az egyenjogúság zászlóit lengetve. Az álszent média, az ún. demokrácia káoszuralma és az összes elferdült eszme, "izmus" megpróbálja eltakarni azt a hatalmas mennyiségű bélsarat, amit felhalmoztunk magunk körül, mi emberek. Ezzel nehéz szembenézni, tehát első olvasásra bosszantónak és ellenszenvesnek tűnhet. Nekem is az lenne. De a gyakorlat megmutatta, hogy mi működik és mi nem. Ezek a szép eszmék mindig valamit eltakarnak. Lennénk bár egyszerűek és tiszták, mint régen! Rögtön nem lenne akkora jelentősége ennek az egésznek. Úgy csinálnánk, hogy mindenkinek jó legyen. A melegek félrevonulnak, és kész. Csúnyán hangzik, de nem a homokosoké a világ, és egyenlőre mi vagyunk többen. Mi, akik képesek vagyunk a nőkkel lenni és a nőkkel gyermekeket nemzeni. Na, és most szavazzatok le még jobban, mert tök szórakoztató látni, ahogy napról-napra változik alul a számocska :). Köszönöm annak, aki végigolvasott!
2012. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

23:13

Olyan nincs, hogy embereket félreállítunk. Mindannyian erre a világra születtünk, az alapvető emberi jogok mindenkit megilletnek.

Méret akarod a melegektől elvenni az ALAPVETŐ EMBERI JOGAIKAT? Hogy jössz te ehhez?

2012. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
rémisztő, hogy egyesek nem képesek külömgséget tenni a pedofilok, gyilkosok és a homoszexuálisok között.
2012. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan! Ki beszél itt alapvető emberi jogokról? Alapvető emberi kötelességekről beszélek. Kötelességünk ezt a Földet legalább úgy továbbadni az unokáinknak, ahogy kaptuk. De ha lehet, még jobb állapotban. A jogok csak ezután következnek. Az egyén lehet homoszexuális, a társadalom javát kell szolgálnia. A társadalmon belül úgy kell kielégíteni személyes igényeit, hogy az ne sértse a társadalmat. És a homokosok kisebbséget jelentenek. Remélem nem fognak többséget jelenteni, mert akkor előbb-utóbb kihalunk. Ez a véleményem.
2012. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!