Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne házasodhassanak a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne házasodhassanak a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%
Látom 20-as, megragadtad a válaszom lényegét :). Amit utána írtam, az fel se tűnt, igaz? A válaszom lényege: nem csak homoszexuálisok válaszolnak, csak azok válaszait jellemzően leszavazza az itt lévő többség (homokosok). Persze lehet, hogy valaki nem homokos, csak egyszerűen liberálisnak vagy nőnek mondja magát. Hát ha nekik bejön a dolog, ezzel nekem se lehet semmi kifogásom :D. Biztos vagyok benne, hogy nagyon nehéz dolga van egy vérbeli homokosnak a mai világban. A legjobb lenne nekik egy külön világot nyitni, hogy ne zavarják az egészséges érdeklődésűeket. Bár hamar rájönnének, hogy képtelenek szaporodni.
2012. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

"Látom 20-as, megragadtad a válaszom lényegét :). Amit utána írtam, az fel se tűnt, igaz?"


Dehogynem, csak arra nem nagyon tartottam érdemesnek válaszolni, mivel az az egyéni véleményed volt a témáról és nem több. Nem szólított meg senkit.


"Persze lehet, hogy valaki nem homokos, csak egyszerűen liberálisnak vagy nőnek mondja magát."


Nőnek mondja magát? Ezt nem értem.

2012. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
16%
Kedves 21-es! Ha te nem jársz olyan ruhákban, annak én örülök. Valamilyen szinten biztos jobb lenne, ha ezt a dolgot le lehetne kommunikálni anélkül, hogy egy kívülálló rálátna a piszkos részletekre. Ha nem kell látnom, ha nem kell elképzelnem, ha nem kell viszonoznom, akkor engem nem zavar, hogy valaki meleg. Ismerek melegeket, és nem utálom őket. A beállítottságukat utálom, és a szexuális életükre nem vagyok kíváncsi. A melegfelvonulások szerintem pont arról szólnak, hogy kiviszik az utcára a dolgot. Lehet, hogy részükről ez csak egy kétségbeesett lépés, hogy társakra találjanak, de ha objektívan nézem a dolgot, nagyon sok ember sérül ebben a dologban. Ha nem csak meleg szemszögből és nem csak "homofób" szemszögből nézzük a dolgot, biztos van olyan megoldás, ahol többnyire mindenkit békén hagy a dolog. Igen, volt már olyan srác, aki megpróbálta magát rám erőltetni. És én az ilyet gyűlölöm! Megfogta a combom, és én olyat rúgtam bele, hogy azt sose felejti el. És ez nem azért mert én vagyok a "homofób". Egy csaj is ezt teszi, ha egy srác erőszakkal megfogja bármijét. Tiszteljük egymást, és nem lesz gond!
2012. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
24%
23-as... a kérdésedre válaszolva: amikor azt írtam, hogy "vagy nőnek mondja magát", ott a travikra gondoltam ;).
2012. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így már értem, köszönöm. :)
2012. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás természetes dolog, elvégre a természet hozta létre őket is, nem laborokban fejlesztették ki őket.


Szidjátok a szüleiket, az ő génjeik, ők rakták őket össze így...


Ők is megérdemlik a boldogságot, ahogy minden más emberi lény.

2012. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy nem érdemlik meg a boldogságot? Csak azt mondtam, ne látványosan csinálják, mert azon kívül, hogy rengeteg embert irritál, megváltozik a kisgyerekek értékrendje, akik ebbe csöppennek bele. Ha a szexuális beállítottság akár csak divatból megváltozik, kevesebb női-férfi kapcsolat lesz, ergo kevesebb gyerek születik. Felbomlanak a női-férfi szerepek, a férfiak már nem az erőt fogják képviselni, nem fognak tudni megvédeni egy nőt, és nem áll rá a kezük, hogy meghegesszenek valamit. Ehelyett langyik lesznek, pletykálkodnak és pipiskednek. Szerintem semmi szüksége a társadalomnak erre. Tehát személyes szinten megértem, hogy valakinek kijár a boldogság meg minden ilyesmi. De társadalmi szinten sajnos nem lehet mindenkinek ugyanazon feltételeket megadni. Ez csak a mesében létezik. Egy nő éljen nőként, egy férfi éljen férfiként. Egyenlőek, de más a szerepük. Ha megvizsgáljuk, hogy a homoszexualitás milyen hatással lenne a társadalomra, rögtön látjuk, hogy nem olyan természetes az. Mindenkivel természetesen születik egy angyal meg egy ördög. Mondhatjuk, hogy az ördög is természetes részünk, mert velünk születik. De a hatása természetellenes, ezért az angyalra fogok hallgatni.
2012. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
28%

Házasodhassanak, kaphassanak gyerekeket, hogy utána minden gyermek ezt a mintát láthassa, mivel a férfiak úgyis jobban tudják, mi kell egy másik férfinak, a nők pedig úgyis jobban tudják, mi kell egy másik nőnek.

Remélem, hamarosan csak ilyen felvilágosult homoszexuális emberek fognak születni, és egy idő után kihalnak a begyöpösödött, idejétmúlt, az életet élvezni nem tudó heteroszexuálisok.


És így szép lassan önmagát emészti fel az emberiség...

2012. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Eddig bírtam szó nélkül :D


A homoszexuálisok kollektívan nem viszik az utcára a szexualitásukat. Azok mi vagyunk, heterók.

A többség nem fogdozza randomra az embereket. Engem fogdozott vagy akart nem egy HETERO pasi is...

A melegfelvonulás egyben egy karnevál is, ahol igen, beöltöznek az emberek (ezt az ellenzők miatt korlátozzák a rendezők). Mi heterók egy egyetemi karneválon cifrábban néztünk ki mint ők (mi szociális munkás hallgatók pl. pin up girl-öknek öltöztünk be). Elfoglaltuk a főteret, táncoltunk, ittunk, mégsem kellett rendőrkordon mögé húzódnunk pedig kirívóbbak voltunk, mint a melegfelvonulás.

Szóval nem a MELEGEK öltöznek kirívó ruhákba egy karneválhangulatú felvonuláson, hanem az EMBEREK.

És oda nem a szexet viszik ki. A homoszexualitás sok elképzeléssel szemben nem a puszta szexet jelenti. Azok az emberek ugyanúgy párkapcsolatra vágynak és családra mint bárki más. A saját nemükhöz nem csak sexuálisan, hanem érzelmileg is vonzódnak. Ebben nem különböznek tőlünk.

A melegfelvonulás a jogokért van, azokért a jogokért, ami mindenkit megillet.


Az állatvilágban számos esetben lehet felfedezni homoszexualitást. Nekem pl. volt egy leszbikus tengerimalacom. Pároztatni akartuk, de mindenáron a lányokra akart rámászni.

De sok tanulmány is készült erről a jelenségről.

Vagyis ezzel megbukott az az állítás, hogy a homoszexualitás nem természetes.


Az a legnagyobb ostobaság, hogy a meleg párok léte befolyásolja a gyermekek szexuális irányultságát. Akkor nem lenne heteró környezetben felnövő gyermekből, aki életében nem találkozott meleggel, szintén meleg.

Nekem kicsi koromban csak lány barbi babáim voltak, és amikor abba a korba értem, hogy a babáim párkapcsolatba bonyolódtak egymással, akkor bizony az egyik barbit ki kellett neveznem fiúnak. Két lány barbi csókolózott, szerelmesek voltak, ilyesmi. Sokat játszottam így a babákkal, mert nem volt fiúm. Mégsem lettem leszbikus.

A szocializációnak kevés (talán semmi- persze ezt nem tudják bizonyítani) köze van a szexuális irányultság kialakulásához.


Huh azt hiszem ennyi:) amúgy nagyon köszönöm mind két tábor válaszait! Bár olykor kezdett kinyílni a bicska a zsebemben :D de nem tehet senki arról, hogy milyen neveltetést és értékeket kapott.

2012. okt. 9. 18:28
 30/53 anonim ***** válasza:
31%
az állatvilágban kannibalizmus is megfigyelhető... akkor az is természetes dolog?
2012. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!