Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne házasodhassanak a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne házasodhassanak a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. De ez hogy jön ide? A kannibalizmus elítélésére vannak nagyon logikus érvek, nem csak rásütjük, hogy természetellenes, mint sokan teszik ezt a homoszexualitással.
2012. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő káros a társadalomra nézve. Ha vki kisgyerek korában azt tanulja, h a buzulás természetes, nagyobb eséllyel lesz ő maga is buzı később, mint aki azt tanulja, h beteges dolog.
2012. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
95%
Nem láttam, mégis b*zi lettem, pont. Megdőlt az érved előző.
2012. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondtam, nagyobb eséllyel. Ez nem azt jelenti, h kizárólag akkor lehet vkiből buzı.
2012. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
24%

[link]


Ajánlom figyelmetekbe!

2012. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező! Belátom, néha nyersen fogalmaztam, mert nem tudtam teljesen mentesíteni az érzéseimet a dologból. Ezekért utólagosan is elnézést kérek. Szerintem senki nem várhatja el, hogy bárki széles mosollyal nyugtázza a homoszexualitás létezését. Ez olyan akadályokba ütközik, amiket én személy szerint képtelen vagyok átlépni. És nem csak a neveltetésem miatt van ez így, hanem a beállítottságom és ízlésvilágom miatt is. Senkivel nincs bajom emberként, úgyhogy senkinek nem vagyok ellensége. Viszont tény, hogy nagyon nehéz feldolgozni ezt az egészet. Nem túlzok, ha azt mondom: undorít a homoszexualitás. Ez van, nem tudok vele mit csinálni. De tudom, hogy sok-sok millió ember érez hozzám hasonlóan, és szeretnék az ő nevükben is megkérni a homoszexuálisokat, hogy óvatosan éljék ki efféle hajlamaikat. Tudom, milyen nehéz ez az egész ügy. Ezért jönnek jól a társkeresők. Ha meg akarsz közelíteni egy másik férfit, előbb tudd meg, hogy mi a véleménye a homoszexualitásról, és hogyan áll a dologhoz. Ha ügyes vagy, óvatosan kiderítheted. Ha nem jön be neki a dolog, akkor ne próbálkozz, fogadd el! Ha nem fogadod el, ütésekkel és rúgásokkal végzed. Akinek bejön, azzal meg félrevonulhatsz valahova... viszont nyomatékosan kijelentem: a többiről pedig mi, heterók NEM AKARUNK TUDNI! Köszönöm a megértést!
2012. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

01:17


Mindannyian erre a világra születtünk egyenlő esélyekkel!

Nincs jogod másokat tönkretenni, befogni a szájukat, csak mert neked nem tetszik.

Demokráciában élünk. Nincs jogod beleszólni mások életébe.

Ha akarom megfogom a párom kezét az utcán, akár meg is csókolom. Ha valaki ezért megüt, azonnal hívom a rendőrséget és feljelentést teszek és akkor bűnhődhettek.

Én se verlek meg, mert nem tetszik a kinézeted.

2012. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Házasodhassanak, mert a szerelem nemtől független, joguk van kifejezni az egymás iránt való elköteleződésüket.

A gyermekvállalásuk kérdésében viszont bizonytalan vagyok. Mondjuk nem is én döntöm el :)

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Az undorítóságra válaszolva idézném a kistanulmányom egy részletét:)


"Hiszen korábban a szodómia is bűntettnek számított (szodómia minden olyan nemi aktus, ami közvetlenül nem jár utódnemzéssel). Furcsa lenne ma azt látni, hogy akiről kiderül, hogy titokban kielégíti magát, attól elveszik a jogait."


a szodómia is istenellenes és undorítóan gusztustalan, üldözendő dolog volt.

2012. okt. 11. 19:09
 40/53 anonim ***** válasza:
0%
Viszont sem a szexet, sem az önkielégítést nem csinálták nyilvánosan. Egyébként majd egyszer kiderül, hogy begyöpösödött dolog pl. a nekrofil embereket megkülönböztetni. Miért ne mászkálhatnának egy hullával a karjukban? Nekik is vannak jogaik! A haladás jó dolog, de nem minden irányba.
2012. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!