Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne házasodhassanak a homoszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne házasodhassanak a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
89%
De. Egyenrangú emberek, egyenlő jogaik kéne legyenek. Szerintem felháborító, hogy nem engedélyezik.
2012. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nyugodtan házasodhatnak. Ők is ugyanolyan emberek, mint a heteroszexuálisok. És szerintem senkinek sem esne jól, ha emiatt "ítélnék" el mások.
2012. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
94%
Ha szeretsz valakit akkor miert nem hazasodhatsz vele ossze? Nem vagyok se homofob, se hasonlok. Ugyan olyan emberek. Lany vagyok es fiatal es totalisan hetero. Nem ertem az embereket...tenyleg , oljunk el mindent ami nem negfelelo szamunkra.
2012. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
93%

De.

Ha belegondolok, hogy odamegy az anyakönyvvezető elé két fazon vagy két csaj, attól még én is odamehetek a barátnőmmel, nem vesznek el tőlem semmit.

Sokan idekeverik az egyházi dumát, mer' hogy hát a kereszténység elítéli. Ööö, én sem vagyok keresztény. Van polgári házasság és opcionális, hogy valakinek egyházi esküvői szertartása van, nem? Világ és vallás két külön dolog.

Nekem csak polgári házasságom lesz. Nekik is. Hát, legyen. Engem konkrétan nem zavar, nem is igazán érdekel.

2012. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igen, házasodhassanak, mégpedig szimpla jogegyenlőségi alapon. Európa egyre több országában így van, és sehol sem ért véget a világ emiatt...
2012. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
17%

osztom a #10 velemenyet

hazassag utan majd gyerekeket akarnak, ami ismet 1 megoszto tema

2012. okt. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
38%
Felőlem azt csinálnak a melegek amit akarnak, addig míg engem nem traktálnak a "de jó lenne ha meleg lennél" meg össze tudnánk tenni amink van" baromságaikkal.
2012. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűnek tartom, hogy a kérdés minden homoszexuálist idevonzott, mert csak őket érdekli ilyen szinten a kérdés. Azokat a véleményeket, amiket nap mint nap hallok az emberektől, iszonyatos módon leszavazzák. És ha valaki meg meri jegyezni, hogy ez talán nem is annyira a természet rendje szerinti dolog, akkor rögtön rámondják, hogy homofób. Pedig ilyen dolog nem is létezik. Csupán egy szó, hogy elkerítsék azokat a társadalomból, akikben még természetes módon működik a vészjelző. Akik nem szeretik feje tetejére forgatva látni a dolgokat. Ez az én véleményem. És nem érdekel, hány meleg szavazza le a válaszomat, akkor is kiírom. Persze, a vágyaknak nem lehet ellenállni. De attól még nem kell kivonulni az utcára hányingert keltő ruhákban. Elég megoldani a négy fal között, és mindenki boldog. Menjetek fel keresőoldalakra, szervezzetek zártkörű rendezvényeket, de minden meleget könyörögve kérek NE hirdessétek ezt az elferdült szexuális hozzáállást!
2012. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok homoszexuális. Miből gondolod, hogy csak őket érdekli ez a kérdés? Te homokos vagy? Vagy akkor hogy kerültél ide?
2012. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok hányingert keltő ruhákban, mi több, pénzem sincs divatosan öltözködni. Kikérem magamnak.

Azt hiszed te vagy a természetes, mert neked van az általad vészjelzőnek nevezett fóbiád? Áhh... röhejes vagy.

És nem, egyáltalán nincs hirdetve a homoszexualitás, és nem is visszük ki az utcára, az ilyen korlátolt emberek miatt, mint te. Ha minden meleg és a párja egyik napról a másikra felvállalná magát, akkor azt hiszem te sírva bújnál el egy kuka mögé, hogy jajj itt is egy meleg, jajj ott is. Nem is gondolnád, kik azok... lehet az általad leginkább kedveld személy, csak nem mondja el, mert fél tőled...

Fogalmad sincs az egészről, nem a te életed.

2012. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!