Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Előre is megkérnék mindenkit, hogy tiszteljük a másik véleményét! Mert ez a kérdés megosztja az embereket.

No akkor a kérdés:

Itt, ezen az oldalon, múltkor olvastam egy kérdést, már nem tudom melyik, lényegtelen is.

Ott egy válaszoló írta, hogy borítékolva van a megcsalás egy idő után.

Ki hogy gondolja?

Majd, ha érdekel bármit is én is kifejtem erről a véleményem.


2012. okt. 2. 11:42
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
bárkit* elnézést, elírtam.
2012. okt. 2. 11:42
 2/23 anonim ***** válasza:
Az 'egy idő után' elég tág fogalom. Lehet 2 hónap vagy 20 év is, nem mindegy.
2012. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igaz!

Házasság utánra gondoltam. Teszem azt 10-20 év után.

De mindegy szerintem hány év vagy hónap...Mindenképp meg kell történnie?

De persze inkább sok éves kapcsolatra gondolok.

2012. okt. 2. 11:46
 4/23 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat nem tudok, csak reménykedem benne, hogy ez az elmélet nem igaz.
2012. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is lényeges, hogy milyen kérdés volt, mert egyáltalán nem mindegy, hogy milyen esetben "borítékolható" a megcsalás!
2012. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy hülyeség ez.


Sok megcsalás van, de ez nem jelenti azt, hogy minden kapcsolatban meg fog történni egyszer majd.


Ha valakik pedig igazán szeretik egymást, akkor 50 év után is boldogak egymás mellett.

2012. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem lényeges! Mert nem csak a kérdésre írta ezt az illető, hanem úgy alapból. Hogy mindenképp megtörténik, mert egy idő után nincs szerelem, és az embernek kell az új.

De ha ennyire kell, megkeresem!

2012. okt. 2. 11:50
 8/23 A kérdező kommentje:
2012. okt. 2. 11:51
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Az esetek némelyikében egy kis félrenézés még fel is dobhatja a kapcsolatot. Meg szerintem olyan nem is létezik, hogy felhőtlen boldogság.
2012. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem bizonyos idő után van borítéklova a megcsalás, hanem bizonyos típusú embereknél.
2012. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!