Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vélekedtek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Tegnap egy csajra ráírtam hogy dumáljak már vele kicsit, pár kedves szót írtam erre Ő írja hogy

"Aranyos vagy h így bókolsz de van barátom" Ezt az aranyos kifejezést nem azokra mondják akiket kis k*csögnek tartanak csak ez az enyhébb és kíméletebb változata?

Én tiszteletbe tartom h foglalt, de ki tudnátok igazítani engem azon hogy ez az "aranyos" mire értendő?

Mert nem mindegy hogy tényleg jófejnek tartott v csak sajnálatból írta

19/F


2011. jún. 21. 16:17
 1/6 Funktasztikus ***** válasza:
Háát ez egyénenként függö:) velem is van igy és néha én sem értem.. de minden lány máshogy értelmezheti
2011. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nem minden Fiú mer kezdeményezni


2. lehet sokat hallotta már és így akart lerázni


3. nem szereti annyira a paliját és lehet ez valamire utal ez az "aranyos" kif.

2011. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én akkor írom, amikor nem jön be a fiú, és le akarom koptatni!

20/L

2011. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ti mit akartok. Aranyos helyett szívesebben hallanátok ha inkább kanbikát vagy tenyészcsődört mondanának nektek a lányok? :O :DD
2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kedves vagy, jól esett neki a bók, de van barátja, ne számíts semmire.
2011. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez így van. én az aranyost akkor mondom amikor valaki aranyos volt. és semmi tobb. ez egy határvonal a gáz és a helyes kozott. értheto a kérdés, de sztem ne foglalkozz vele sokat. a lány valszeg nem is gondolná hogy ekkora lelki vihart kavart. A az aranyos annyi mint aranyos. ebbe a sztoriba nem érdemes mást belemagyarázni. ha egyébként tok jol elbeszélgetett veled, tuti nem tart k*csognek.
2011. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!