Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha kiderülne 1 lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderülne 1 lányról akit ismertek hogy régebben már megpróbált öngyilkos lenni . ( akkor lenne még esélye nálatok)?

Figyelt kérdés
vagy már nem is kezdtek ilyen lánnyal ..

2012. szept. 27. 19:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az attól függ miért?lehet rajta változtatni?Mert ha látom a fényt az alagút végén akkor igen.

Esetleg leírod privátban mi lenne az oka?

F19

2012. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A kérdés nem könnyű. Attól függ, hogy engednéd-e a közeledést. Én amikor ebben az állapotban voltam, mindenkit elutasítottam. A depresszió nem halálos, csak tudni kell lekezelni. :)
2012. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem lenne kizáró ok.

Hogy lelkileg sem vagy teljesen rendben? Segítenék minden erőmmel és közösen megoldanánk a gondokat :)

2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megfordítanám a kérdést. Kéne neked egy olyan pali, aki nem áll ki melletted ilyen helyzetben? Remélem, nem kéne!
2012. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem régen - tíz éve - egy 19 éves lányt, akinek szinte mindig rosszkedve volt, sokat sírt, és öngyilkos is megpróbált lenni. A világ legjobb nője volt. Egyébként most már boldog családanya.
2012. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy barátnőm, műanyag késsel megkapargatta a csuklóját és sírdogált, hogy ő most bizony megöli magát...21 volt...
2012. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
De én ehhez öreg vagyok. Szerintem az ember, ha nagyon kell essen ezen át max 14 éves koráig, aztán ismerkedjen meg a kenderrel és békéljen meg az életével. Egyszer úgyis mindenképp vége lesz, semmit nem érdemes siettetni, ami egyébként is elkerülhetetlen.
2012. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha már rendbe jött és nem tőlem várja el, hogy gondoskodjak élete minden boldogságáról, akkor ez nem okozna gondot. Szerintem egy kapcsolatban mindkét félnek erősnek kell lenni, hogyha az egyikünkre rájön valami, akkor a másikunk ott legyen támaszként. De örökösen nem lehet egy emberre ráterhelődni.
2012. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én gondoskodó típus vagyok, ergo ha lelki sérült, akkor szívesen foglalkoznék vele. Hiszen ha szeretem, akkor nem akadály. Az sem hogy korábban meg akarta ölni magát. Holott valahol biztos volt indoka rá.
2012. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!