Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha kiderülne 1 lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderülne 1 lányról akit ismertek hogy régebben már megpróbált öngyilkos lenni . ( akkor lenne még esélye nálatok)?

Figyelt kérdés
vagy már nem is kezdtek ilyen lánnyal ..

2012. szept. 27. 19:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nem zavarna egyáltalán, pont olyan minthogy valaki régen 100 kiló volt és most 60 attól még járnék vele :D
2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 ASOT ***** válasza:
100%

A lelkileg nincs rendben..az majd kiderül hogy mit eredményez az után miután megismerjük egymást és milyen irányba változik az után, mert megfordulhat a dolog nála is, ha olyan személyt talál.


De ha kiderülne h menthetetlen és egy pszichiátriai eset és sehogyan sem tudok segíteni rajta, akkor ádíjjosz.

2012. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, ha látnám rajta, hogy azóta talpra állt.


Mi az, hogy nincs lelkileg rendben? Fel kell állni és csinálni a dolgokat. A te érdekedben mondom, hogy ezt tedd, mert amíg nem vagy rendben magaddal, addig szerintem hiába lesz párkapcsolatod, nem fog teljesen működni. Tapasztalatból mondom.

2012. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 MadameViciouse ***** válasza:
Miért nincs rendben?Mit takar ez?
2012. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
hát hogy mondjam.. sokszor sírok, meg ilyenek.. szinte mindig rossz kedvem van stb..
2012. szept. 27. 19:45
 16/29 ASOT ***** válasza:
az lehet a bezártságtól, attól h nem mész sehová és csak a net előtt ücsörögsz, se csajozás se pasizás, immel ámmal gondolom elmész anyuval a boltba, aztán slussz passz. meg hogy egyedül vagy...ezek mind lehetnek a sírdogálásnak a problémái
2012. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha tini lány és ezért, akkor biztos, hogy nem. De akkor durván nem. Ha felnőtt nővel történt ez az azért más helyzet.


26/f

2012. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
19 leszek..
2012. szept. 27. 19:55
 19/29 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem személyeskedni akartam, a kérdésben egy fiktív lány esetében értettem, hogy én tapasztalatból így állok hozzá.
2012. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

a fő kérdésre a válasz: talán, de elég morál romboló, én nem híresztelném

amit később írtál, azok alapján nem. senkinek nem kell egy lelki roncs, ezt jó ha most az agyadba vésed, és talpra állsz, menj el dokihoz


19f

2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!