Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mi is van pontosan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi is van pontosan? Merjek kezdeményezni? Tényleg tetszem neki vagy csak megpróbált felvidítani, azért mondta?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe nagyon belezúgtam. Múltkor épp erről beszélgettünk, és mondtam neki, hogy beleszerettem egy srácba. Ő azt mondta, hogy wow na és ki az? mondtam, hogy az mindegy, erre azt mondta, hogy mondjam, el, hadd gratuláljon a szerencsésnek. Meg mondta, hogyha meg kell majd tőle védenie, akkor legalább tudja kiről van szó. Nem tudom, hogy, de oda lyukadtunk ki, hogy azt mondta, hogy bejövök neki. Utána eltereltük a témát, és mondta, hogy jó, hogy mosolyogni lát, rá is ráférne csak már nincs miért... Mondtam, hogy pedig nagyon jó hallani, amikor nevet csak sokszor zavarba jövök, amikor azt sem tudom min nevet... Erre ő azt mondta, hogy ő meg tőlem van zavarban... Azt hozzá kell tennem, hogy egyszer még régebben azt mondta nekem, hogy jól nézek ki... Szerintetek merjek kezdeményezni? Azt kérlek ne írjátok, hogy ha akar valamit majd ő kezdeményez, mert megmondta nekem, hogy ő a sok csalódás miatt, ami érte őt, senkinél nem fog kezdeményezni. Ha valakinek majd kell akkor szól...
2012. márc. 31. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Merj
2012. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdeményezz!
2012. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk, és semmit nem vesztesz vele, ha kezdeményezel. Ellentétben, ha nem teszed, lehet hogy életed végéig bánni fogod:)
2012. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is itt az idő, hogy közöld vele, hogy ő az a valaki...
2012. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
wáhh ennél könyebb dolgod nem is lehetne. :D ez nem kérdés, kezdeményezz..:DD
2012. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ennél könnyebb??? :O amúgy csak azért vagyok bizonytalan, mert a srác mindenkivel nagyon kedves... és attól félek, hogy ez is csak a kedvességéből fakad.
2012. márc. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!