Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek melyik a gázabb, az ha valaki próbálkozik és elutasítják, vagy nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
17F
2012. márc. 11. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó kérdés, ha próbálkozol de elutasít valaki akkor lúzer leszel, és rossz pasi, ha jó pasi lennél nem utasítana el.Ha meg nem próbálkozol akkor tuti, hogy nem ér elutasítás, tehát lúzer sem leszel.Ráadásul a lányok soha nincsenek egyedül, vagyis ha elutasít az adott lány akkor a barátnői is elítélnek, és elmondják még jó pár embernek, hogy beégtél, vagy épp kinevetnek.Az a megoldás, ha nem próbálkozol, hanem a lányokra vársz, így barátnő is lesz és nem is égsz be:)
2012. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok nem fogok már többet várni a lányokra..
2012. márc. 11. 00:28
 3/9 anonim ***** válasza:

ennek köze nincs a jó pasi-rossz pasi témához.

jó taktika és rossz taktika van,ami létezik.

ha nem mersz kezdeményezni,akkor csak magadra vethetsz,senki nem fog sajnálni.

ha szarul csinálod,akkor legalább megpróbáltad,de dugni akkor sem fogsz.

ha meg taktikus vagy és tisztában vagy vele mikor mit kell mondani,akkor a társaság lelke lehetsz és persze kúrni is fogsz.

2012. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
17 vagyok de néha probálkoztam de ugy dontottem mejd ha a sulikat kijarom megyek dolgozni akkor csajozom majd
2012. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az gázabb ha valaki eleve nem próbálkozik, mert akkor mindig azon agyal h "mi lett volna ha"
2012. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lnyok soha a büdös életben nem fognak odamenni hozzád. Aki azt írja, hogy odamennek az sajnos mese habbal. Neked kell megtenned a lépést, ha elutasít ha nem. Olyan meg nincs, hogy ha elutasít akkor rossz pasi vagy. Lehet 100 ból 1 lesz az aki engedni fog és boldog lesze, még más pasi 10 ből 9 leszólított lánnyal szexelni fog, mégsem lesz jobb pasi mint te, mert nem tudta megtartani a lányt, mert belül üres.
2012. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 I am God ***** válasza:

Próbálkozz csak!


Ha egy este mondjuk 25 lányt leszólítasz, és csak 1 et érdekelsz, akkor már nyertél. Nyomassad, mi van ha elutasítanak? Semmi, senki nem fog haragudni, senkinek nem lesz ciki, csak a saját egódnak ami ugye felfogás kérdése.

2012. márc. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell egy nap 25 lányt leszólítani? Szegény csak többet sérül!

Szerintem olyan lányokkal ismerkedj, akik bejöhetnének, és először csak menj oda kérdezz bármit és úgyis kiderül h van e szimpátia.

2012. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pff...

Sérül a lófaszt!! 100 lányból nem fog mind a 100 elmenni vele randizni akkor sem ha ő maga az isten!! szóval lehet h 25 ből pont azt a 25-öt kérdezi meg aki nemet mond az imént említett 100-ból. és utána??

1. nem az a lényeg h milyen magas vagy! vagy h. milyen csumpi!

A dumád és a testkontaktusod fogja megmondani egy lánynak h igen vagy nem -et mondjon neked!!

2 azért légy igényes amenyire csak tudsz! lány baráttal menj vásárolni ő jobban látja mi áll jól és mi nem!!

Saját kategóriádban nézz lányt! ha csak önbizalom hiánban szenvedsz akkor rájössz majd h amit eddig a saját kategóriádnak hittél az nagyon az alja. és az álom nőid a te kategóriád!!

Amúgy nem gáz ha kezdeményezel!! sőt muszály mert soha nem fog odamenni hozzád pont az akit te választanál!

Ha elutasít hát istenem ez van. van még több száz a világon.

Nem leszel attól lúzer. ez a sok hü lye tini az amcsi filmekből szedi hogyha egy csaj nem-et mond akkor már luzer a srác. holott ők meg térden állva könyörögnének az úrnak, hogy legalább hasonlót had kapjanak maguknak.

Én mindig jóba voltam a csajokkal de inkább barátként. 12-15évesen. soha nem tudtam hogy közeledjek hozzájuk úgy hogy ne csak barátnak nézzenek. De 16 évesen kezdtem ráérezni mit akarnak utána jártam a dolognak mit tehetek ez ügyben, és megismerkedtem egy jó barátommal aki addigra már szintén kezdte kiforni magát a témában! ő szép sms-eket és kis aranyos idézeteket tudott írni, én pedig szóban és viccben voltam a király!! így aztán ketten verhetetlenek voltunk és egyre szebb és szebb lányok álltak velünk szóba és poénkodtunk stb. és már nem azok a kis "lúzerek" voltunk akik azelött mert azelött mi is kb 50-60 csajnál próbálkoztunk. na de aztán beütött a főnyeremény!!

Ha nem állsz neki soha nem is fogod megtanulni kezelni a visszautasítást, és a lányokat!!

A visszautasításhoz még anyit, hogy gondolj bele a suliban hány lány van. azok közül menyinek tetszel már is kevesebb a pontenciális jelölt azonban még ezen belül is van olyan akinek pasija van. vagy jelen pillanatban nem érdekled más az érdeklődési körötök stb... szóval 90 % -a kiesik!!!!

2012. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!